Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koji, 6s?
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    iPhone ima godinu dana Apple garancije od dana aktivacije taman ga na pijaci kupio. Niko te ne pita gdje si ga kupio kad dođeš da ga servisiraš kod oficijelnog Apple servisa (Mekline).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    E to vidiš nisam znao, thx na infu.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Znam za to, al' me zanimalo reko' mozda daju oni "sami od sebe" 2 godine garancije npr :D
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ta dodatna godina garancije (kao u BH telecomu - moj telefon je ima) ne pokriva troskove kod Apple servisera. Znaci mozes ga servisirati kod tih svercera ili u Meklineu o svom trosku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam dobio godinu kod at store-a, i godinu te worldwide.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Znam znam, ali opet, bolje jos godina kod telekoma nego nigdje :smt003 , mislio sam prvo u telekomu uzeti fon, ali fontele nudi isti fon za 250KM nize pa vjerujem da cu ici ipak na tu opciju..
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Isplati se. Ako ce biti neka falinka na telefonu biti ce u prvoj godini koristenja vrlo vjerovatno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pozdrav raja, treba mi mala pomoc, za lovu do nekih 700 KM sta je trenutno najbolje uzeti, ekran max moze biti velicine 5 do bas bas 5.2 incha.. opcije ovako otprilike
    iPhone 6 16Gb polovan ali u dobrom stanju sa nekom garancijom, Galaxy A5 2016, ili HTC neki. LG i Sony ne bih jer mi se ne svidjaju vizuelno.
    Ono sto me zanima jeste da kamera ne smije biti slabija od iPhonea 5S, cijena ne mora striktno ici do 700-750 KM moze i neki jeftiniji koji je best buy a nudi to sto mi treba,
    onda baterija ne mora biti neka haos, dosta mi je da traje dan-dan i po, cpu i ram pozeljno sto vise to bolje haha, da fluidno radi(meni i S2 radi koliko toliko fluidno pa i to zbog orijentacije).. Hvala unaprijed svima koji pomognu!
     
  10. black

    black Komšija

    A5 2016 je skroz slab telefon , nez kako se krecu cijene ali mislim da mozes bar S6 ubosti. Preporucio bi ti da pogledas i ovaj moj Redmi Note 3 Pro :D jest da je 5.5" ali odlicno me sluzi.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije ovogodišnji A5 slab telefon nimalo, jeste možda precijenjen ali da je slab nope.
     
  12. black

    black Komšija

    SD615 u rangu sa kineskim octa core procesorima , ne znam koji je smisao 8 A53 jezgri. Nije toliko slab koliko ga TouchWiz sputava. Kamera je prosjecna , kao i na drugim uredajima iz tog segmenta.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Telefon kupovati samo sa pravom garancijom i to što dužom.

    A5 2016 sa dvje godine garancije je sasvim ok, pogotovo ako uzmeš malo korišten od nekoga o je uzeo u telecomu. Prava garancija od vije godine kod kimteca je zlata vrijedna.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kad ce note 7 doci u nas?
    Btw iphone ce biti na prodaju, mint stanje, sa garancijom.
     
  15. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Znate li neki jeftin mobitel da ne štopa i radi ravnomjerno, na njemu će biti samo Viber instaliran. I da može telefon zvoniti na poziv, ovaj moj stari ********* nigdje ne podržava sistemske zvukove, niti ima opciju zvonjave kad je poziv preko Vibera.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Motorola Moto E druge generacije ili Redmi 2A.
     
  17. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    Hvala.
     
  18. Neraa

    Neraa Aktivista

    Doslo je vrijeme da se ponovim pa da pitam S7 ili ipak S6 edge? Trenutno pisem na tudjem s6 edge i telefon je odlican,ali imam dobru ponudu na ugovor za s7 i malo sam isprobavao kako lezi u ruci, kako radi s7,kamera je odlicna i on mi se cini kao dobra opcija dok mi s7 edge ne lezi nikako u ruci i na njega ne bih isao. Pomagajte :D
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa šta se misliš, s7 edge ili s7. Meni je normalan s7 bolji od tog edge sranja.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    S7 'flat' definitivno.