Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eustace

    Eustace Aktivista

    koliko ima pipeline-a, pixel shader-a, i vertex shadera GeForce 7600GT, 7800GT i 7900GT?
     
  2. Ante

    Ante Aktivista

    zasto sam ne istrazis sumnjam da netko zna sve to napamet, dakle isto bi morali istrazivat, odi na http://google.com i saznaj
    google is your friend
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    7600GT ima 12/5 pajplajna, 7800GT 20/8, a 7900GT 24/8

    Nemoj ni razmisljat o 7600GT, ona je 128-bitna, sporo.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mogao si to brate naci na google-u. A bolje da to neko drugi uradi za tebe!
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    O majko mila... jesi ti pogledao testove? JESI LI?!
    NISI I ZATO SUTI MOLIM TE!!!
    7600GT u vecni testova testovima razbije 6800GT i 6800ULTRA, 6800GS i X850XT, pa cak je nekad jednako brza kao i 7800GT!!! Zato ne pizdi bezveze kad nemas pojma o cem pricas!!!

    Rezultate mi se sad neda traziti. Imas Google pa trazi...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Potvrdjujem. 7600GT nije mnogo sporija od 7800GT, a opet je brza od 6800Ultra i X850XT PE. U Q4 je jednako brza kao i 7800GT(!) zapravo malo i brza :)
     
  7. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Potpisujem...gore navedene...dječake uz sve to imam dotičnu kartu (mislim na 7600 gt)..i mogu samo reći da je karta zlo.....jedino je šteta što nema 256-bitnu sabirnicu...ali to nadoknađuju visoki taktovi karte i jako dobar overklok...za sada su se najbolje pokalzale Ledatek i Gigabyte...pa ako neko ima novaca neka ne dvoji oko kupnje..trenutni best bay karta uz uloženo dobiveno je 7600gt... :smt023
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Istina da je kartica jako brza, ali recimo meni nije vazno dal cu imati 10fps vise il manje u igrama, vec prikaz slike na monitoru (posebno LCD) tako da bi prije izabrao X1600XT ili X1600pro nego 7600GT.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hohoho 7600GT brise pod sa X1600 karticama...
    Istina je da ATi ima na LCD-u bolju sliku. Ali da budemo relani, nije velika razlika...iako postoji.
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    Rekoh, nije mi toliko bitan FPS u igrama, vec sto bolji prikaz na monitoru... znam da vam je tesko zamisliti da ima i takvih ljudi... :mrgreen:
    Matrox ili neke Vildcat mi ne trebaju, ipak igram cod1 i 2... :p
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Evo sad cu ja tebi rec da ne pizdis bezveze kad nemas pojma o cemu pricas, nvidia je imala prije serije 6 malo losiji prikaz od ATI-ja jer je ATI bio prvenstveno specijaliziran za 2D prikaz kao i Matrox ali sad nema nikakve razlike koja je ljudskom oku uocljiva, da postoji ta razlika o kojoj ti pricas niko nebi kupio nvidiu da ne znam koliko im gpu davao vise fps-a! Tu razliku o kojoj ti pricas ljudsko oko ne primjeti!!! Davno je zavrsena rasprava na forumima i na testovima ko ima bolji ekranski prikaz! Pogledaj tomshardware, anandtech, proguglaj, kupi tonu casopisa i nauci se prije svega toga da ne usutkujes ljude i da ih ne omalovazavas!
     
  12. Eustace

    Eustace Aktivista

    mislio sam da je ovo forum hardware profica, pa da takve stvari ipak znaju na pamet, a google i ja znam gdje je.

    hvala jeretik! da, poslje sam vidio da je 7600 128bit, necu je. 7800 it is.
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Pravo zboris. 7800GT iz jor frend 8)
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Sta ima veze sto je 128bit, ako razbija mnogo razvikanije karte?


    BTW odakle ti ta fora sa LCD prikazom [​IMG]
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    ATi X1x00 na LCD-u ima jednostavno bolji prikaz...isprobano...
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Hajde ti meni reci kako digitalni signal (DVi) ima razlike?
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    Dobro. Ok.
    EOD o tome. :!:
     
  18. Nani

    Nani Komšija

    Svaka cast na odgovoru, ti si ocigledno dobar covjek!
     
Thread Status:
Not open for further replies.