PIP:

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, Sep 29, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JVC

    JVC Overclocker

    Maticna Asrock B85M ocket 1150
    CPU Intel core i5 4570, nov Cooler Master x dream i117 hladnjak na njemu
    Ram 2 x 4GB Kingston hyper X Fury
    Procjena, i eventualna prodaja u kompletu, stize zen 7 pa bi ovo bilo visak, kupljeno u plusu, ima jos oko mjesec garancije sve u savrsenom stanju, sa pratecom opremom.
    Eventualno moze varijanta sa i3 4160 i box hladnjakom, ali nije neka razlika u lovi koliko je u brzini.
    Lokacija Sarajevo, saljem brzom postom o trosku kupca, mad abih vise volio da se vidi sve na licu mjesta.

    Molio bih procjenu, realnu da se brzo proda nemam namjeru ganjati neku zaradu.
     
  2. Tensai

    Tensai Komšija

    MOBO:80KM
    CPU:200KM
    RAM:70KM
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ako budes odvojeno prodavao,javi se na PM u vezi rama,ako se oparim,mozda bi uzeo jos jednu plocicu od 4 GB,po nekoj normalnoj cijeni
    uglavnom detalje na pm,ako budes prodavao...ne zuri mi se sa ovim
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Ja bih to dao sve za 300km, necu da se peglam, u srijedu stize zen 7 1700, i ostalo pa nije mi zapelo za 50km vise
     
  5. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Ram taj ako odvojeno budeš davao za 70 KM uzet ću ja sigurno. Mada generalno sve zajedno za 300 KM je više nego solidna cijena, ako neko hoće sve zajedno da kupi....
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Ma nebih rasparivao, poslije patnja ostalo prodati, imam i i3 4160 box dajem za 120km sa jos mjesec grancije, svi nude zamjene niko pare.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Zavrseno, moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.