Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Upravo tako, em rade fenomenalno, em ako se, i pokvari nije ti toliko zao kao ovi bolesni telefoni od milju, dvije.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nisi iz Sarajeva i nisi upoznat sa garancijama Univerzalnog.

    Ima pacomoby i još jedna radnja za 370 i 420km.
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Imas AdGuard radi na sistemskom nivou, dakle i browser i ostale aplikacije.
    Jedino je minus sto radi na principu VPN-a, pa statistika baterije nece biti prava, jer sve ide preko ove aplikacije.
    Znaci da bi imao sve kako treba, odradis root i onda mozes sta god ti padne na pamet.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

  5. JVC

    JVC Overclocker

    Masina
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    MediaTek -> odmah zaobici :D
     
  7. Heller

    Heller Novi član

    Šaomi Redmi Note 5A Prime imo je brzi i nenadan kontakt sa podom, sve radi al je puko onaj prvi sloj, koliko to košta da se naruči, iznerviro sam se triput danas pokušavajući naći, em Redmi ima milijardu modela em je konfuzno na aliexpressu
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    A vjerovatno će i ostati na tom 7.1
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam se nanosi tih mediatek, i ovi Huawei imaju u principu prepakovsn mediatek i jebi ga, FB, WhatsApp, Viber, browsers... Sve radi kao i na qualcomu... Igre ne igram pa sad ne znam tu kakva je situacija. Ali meni WhatsApp isto otvara i ovaj i G3 i Alcatel One x nekakav...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas na ebay, trazi "Redmi Note 5A display". Samo staklo od 7$ do cijelog displeja 30$.
     
  11. Heller

    Heller Novi član

  12. JVC

    JVC Overclocker

    Isto kao, i svi android televizori, znaci smece po toj logici
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  14. Heller

    Heller Novi član

    Ima kolega jedan na poslu, elektroničar, bog s fenom i lemilicom, došo kod nas kad ga je srčani spuco kad može lemit opremu od par desetina hiljada maraka moćemo i ovo nas dvojica.
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa televizori i mobiteli ko nebo i zemlja, smijesno pravit poredjenje.
    Mediatek je kita, al bitno je da su oni ubacili 4 kamere.
    "World's First MT6763 18:9 4-Camera Big Battery Flagship" - hahah, bas specifican i precizan opis.
    Kad cujem ovo world's first ospem se.
    I dalje je Redmi Note 5 Pro bolja kupovina, jedino sto ovaj ima prednost je zvijer od baterije.

    TLDR; Ako ces uzimat nesto budget/mid range i hoces kinezera, izbjegavaj ova sranja ulefone elephone umi i slicno.
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa naravno, nece on nikad dobiti update.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo ti video kako su ga rasklopili


    Imas i ovdje bas ekran mijenjan
     
    Last edited: Jun 29, 2018
    Heller likes this.
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Kita je tv sa androidom, i mediatek procesorom quad core, sony, i philips to smece ugradjuju u oled tv-e za koje traze 4 i kusur milja, idiotizam, imao sam android tv, i nikad, ali bas nikad vise to smece nece u moju kucu.
     
  19. Heller

    Heller Novi član

    Kod mene je baš samo naprslo, nema linija, znači ne treba mi displej nego samo staklo.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma dobro, da znas samo kako doci do toga.