Preglupi Messenger

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by emir.dzs, Jul 1, 2006.

  1. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Kako da izbrisem ovaj glupi do bola Windows Messenger Live i vratim stari MSN 7.5?

    Nigdje nema opcije za unistall a kad pokusam da izbrisem MSN Messenger direktorij ne moze jer izbacije mi error da ne moze da ga izbrise.

    Pozalio sam sto sam ikad instalirao ovaj glupi Messenger Live.... zar je moguce da se moze napravit ovako sranje?
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Start>Control Panel>Add or Remove Programs
     
  3. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Pokusavao sam al nece... neki error mi izbacuje da ne moze da ga izbrise... pokusat cu nekako "rucno" da ga brisem :roll:
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Tune Up Utilities 2006 skini sebi i da vidis kako ce lijepo da ga potare :D
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Vjerovatno treba biti ugasen da ne stoji ''dole kod sata''.

    Dosta raje se zali ne moze Kasperskog skinut (aktivna aplikacija).
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    ako ti izbacuje error, probaj onda install puci opet, zatim odes na Add or Remove Programs
     
  7. zilo

    zilo Komšija

  8. Eustace

    Eustace Aktivista

    a zasto je "glup", ako se moze znati? Meni je pak odlican.
     
  9. PROOF

    PROOF Aktivista

    Pokusaj ga izbrisati iz SAFE MODEa !! Restart masine i udaraj F8 :D dok ti se ne pojavi opcija da izaberes SM! ;)
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma nije ga htio uninstall jer je pokrenut... ugasi ga skroz i moci ce.. a nije mi jasno sto je to toliko glup?! meni je mnogo bolji od 7.5... ima filter kontakta prikazije samo one online, ima offline messages ma ima 100 sitnica koje ga cine boljim.. bar po meni... e jedino ako kod tebe nije neka beta :D
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Kad se sjetim mIRC-a onda MSN ukivam u zvijezde.
     
  12. Eustace

    Eustace Aktivista


    slazem se upravo, mnogo je bolji (i ljepsi na oko) od starog... ostalo je stvar navike.
     
  13. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    meni je odlican samo ponekad treba dosta vremena da udje i cesto prijavljuje (bar meni) neke greske al uuzmes repair i gotovo
     
  14. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Ma dobar je on po funkcijama ali je prepun bug-ova i samo mi steaka racunar zbog njega.
    Uvjek kad mi desno kod onoga sata izbaci ono obavjestenje da se neko logovao racunar mi zamrzne par sekundu a da ne govorim kad me neko doda u razgovor sa 5-10 ljudova... onda mi komp totalno zablokira i zamrzne da messenger moram u procesima iskljucit jer nema druge.... pa kad sam u razgovoru sa par raje i kad neko hoce da izade racunar mi jedno 5 sekundi zamrzne dok mi ne javi da je izasoa iz razgovora.... i jos dosta stvari koje mi se nikada nisu desile koristeci MSN 7.5.

    btw. izbriso sam ga vec nekako i nadam se da ga vise nikad necu instalirati :twisted:
     
  15. Eustace

    Eustace Aktivista

    kod sebe nisam primjetio slicne probleme.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    kod mene je bilo tako prije dvije bete... sad nemam nikakvih problema...