problem sa gforce 6600gt

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Tommy, Jul 13, 2006.

  1. Tommy

    Tommy Novi član

    E ovako kupio sam gforce 6600gt i sada imam problem kada igram bilo koju igru. Inače kada radim bilo šta drugo sve je OK.

    Uglavnom kada pokrenem bilo koju igru upali se meni i sve je OK dok ne pokrenem ono 'new game' ili šta već. I onda sam u igri okoprilike 10 sekundi do 1 minite i onda odjednom kao da se ekran ugasi, lampica vise ne gori. Kada probam da upalim ekran on se opet ugasi. Tako da moram komp. skroz iz stuje iskljucivati da bi pokrenu win. jer restart ne radi.

    hvala unaprijed.

    Inače matična mi je Asus P4P800 SE
    P4 2,8 Ghz
    1 Gb rama
    a ekran mi je LG FLATRON F700B
     
  2. Ante

    Ante Aktivista

    Kakvo napajanje imas?
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Imao sam slican problem zato sto kartica nije fino legla u slot.Doduse,meni se gasio monitor i u windozama.Probaj je bolje ustekati.
     
  4. Tommy

    Tommy Novi član

    hehehe jesam glup :oops:
    Zaboravio ubacit napojni kabl :D

    Sad je sve ok
    tnx
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jesi reinstalirao sistem kad si promjenio graficku. koliko sam primjetio dosad, win ne voli da mu se grafa mijenja jer onda se javljaju zajebancije sa driverima i sl. kad sam presao sa nvidije na ati, komp je pobudalio i nije bilo rjesenja do reinstalacije...
     
  6. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ja sam presao sa Nvidia-e na ATI prije vise od pola godine i radi sve lijepo, naravno bez reinstalacije Windows-a-
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam to doduse radio prije SP2, ali ipak je preporucljivo...
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Driver cleaner pro, i ocistiti sve prije zamjene. Onda ide ok.