P: Freezer64

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stevie_Ray, Jul 16, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Prodajem AC Freezer64(s754,s939) moddanog sa 92mm GlacialTech ventom(1400rpm).

    Hladi bolje od originalnog ventilatora za nekoliko stepeni, a uz to je i tisi. Moj A64 3000+ clockan na 2,6Ghz pri 1,55V je vrlo dobro hladio i kad je GlacialTech bio na svega 1000 obrtaja!!! Hocu rec da je cooler ostao 'ladan i pri najvecem loadu...a trebam li rec da je bio potpuno necujan? :lol:

    Vjerujem da znate da je ovo jedan od najboljih zracnih coolera koji se ima kupit...a jos je dodatno poboljsan...ukratko samo je za dlaku losiji od jednog Thermaltake Sonic Towera, a puno bolji od jednog Zalmana CNPS-7700Cu...

    Cijena: 35KM.
    Lok: Tz.
     
  2. madsci

    madsci Novi član

    Nije puno bolji od onog jeftinjaka u genelecu (od 25km s pdv-om) a koji je ipak nov i dolazi sa pastom i sl. Na internetu tvoj opisuju kao odlican silent cooler ali i ne puno bolji po performansama od box kulera sto dodje s procesorom - znaci slab OC.Da je barem pro verzija.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hej, valjas gluposti. Jeftinjak u Genelecu je DREK i nije nista bolji od Box coolera...a ovaj sto ga ja prodajem je BOLJI od Freezera64 Pro jer sam stavio 92mm vent. Iako je vrlo mala razlika imedju Freezera64 i Freezera64 Pro.
    EDIT: Moj cooler dozvoljava vadjenje masti iz procesora :twisted:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos uvijek se prodaje :)