pitanje za karabaju

Discussion in 'Generalna diskusija' started by micky, Jul 28, 2006.

  1. micky

    micky Novi član

    Haj mi reci gdje ovo cudo da dekodiram ili ako neko zna nek kaze mogao si mi sinoc fino reci nisam ja nasao 200KM na cesti :twisted: :twisted: :twisted:

    u pitanje u 6630 nokia
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    kad udjes u Skenderiju na onaj ulaz prekoputa trolebuske stanice desno ja mislim (nikad se dole nisam mogao snaci :x ) imas servis i tu mozes dekodirati koliko ja znam. nije je problem dekodirati. imas cak i calculatora na netu koji ti daju kod za otkljucavanje moba. samo ti treba IMEI i mreza na koju je kodiran. al' se trebas malo zaroviti da to nadjes ;)
     
  3. micky

    micky Novi član

    obisao sam cijelu skenderiju i kazu mi da ga niko u BiH ne moze dekodirati kao jedan mi je izasao u susret da da mu dam mob. i 60 eura da ga posalje u Beograd kao tamo moze, cio dan hodam po ovom zvizdanu i trazim gdje moze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    e probaj onda u vogosci ima lik kazu da to radi... preko puta nekog hotela, mislim sunce tako nekako.. a i zarovi se ti malo po netu pogledaj ima neka finta sa kodovima da se dekodira.
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    nema sanse da to dekodiras
    barem ne prije Beograda (zasad)
    strpi se malo docice to i kod nas
    a cijena je od 60 do 80 eura :shock:
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    mart/april 2005 godine nazvala me jaranica iz AU izdiktirala broj i voiola dekodiran sa A1 mreze....
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Čaršija, pored Sebilja, radnja se zove "Enter digital".

    Meni su također tvrdili za Motorolu E770 koja je bila zaključana sim lock-om za Vodafone mrežu da se ne može dekodirati, pa je tu frajer za 50 mambi to rješio (motolock preko test point-a) dok sam ja kahvicu popio.

    Tako dobiješ mobitel od 400 i više maraka za manje od 190 KM. Idem u septembru ponovo u Njemačku pa ako ko bude zainteresovan da mu uzmem.
     
  8. micky

    micky Novi član

    bio sam gore kod tog momka rekao mi samo u Beogradu da se moze dekodirati i to dodje 60 eura + plus troskovi prevoza
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Toliko Sarajevo a nemate ga gdje dekodirati prije Beograda :lol:
     
  10. micky

    micky Novi član

    Haj vidi moze u Tz. nosim cevape iz Sa. ako mogne
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hajd vidjet cu sutra u radnji dje sam kupio svoju 6630 pa ti javim :wink: