roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. ming

    ming Veteran foruma

    03.08.2006 roflmao sekcija krece internacionalno:

    prosipanje na kvadrat

    http://www.robertschoch.net/



    Dr. Schoch will be leaving for Bosnia

    To study the Visoko Hill, “The Pyramid of the Sun”

    and other related excavation sites in the local region.

    ....

    Upon our return in mid-August it will take time to digest and summarize our results, but we plan to post photos and preliminary comments on this site as soon as we can (I anticipate around the last week of August), so keep checking back. Also, if we can get an Internet connection in Bosnia, we will try to post comments through The Daily Grail even before our return. Greg Taylor and the staff of The Daily Grail have been most accommodating and will provide any news and pictures we may be able to send. We thank The Daily Grail for their continuous efforts in bringing you the latest developments while we are away in Bosnia....


    prejako :lol:
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    cuj internacionalno haha :D:D:D

    ovo je pola-pola :D

    ''GRKI PRAVE PRVU ĐAMIJU U ATENI''

    http://okan.blog.ba/


    :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
     
  4. monK

    monK Komšija

    To ti nešto na moj račun?


    _______________________________________________

    Hell'em, neki dan...Crveni Golf 3, napucane felge, spojleri i to i ispod registracije velika naljepnica:

    [email protected]

    Isto tako slušam nekog lika kako gnjavi prodavača, traži "Stej Plejšn 3", kažu mu ovaj nije to još izašlo, tek treba izaći u Japanu gospodine....>>>>>>>>>>Kaže ovaj "kako nema, u mene rođak donio iz Austrije ba"............

    _________________________________________________

    Kuka mi lik:

    "Joj, jarane, onaj INFO qrcu ne valja...Uzeo ja onaj njihov DVD, 100 besplatnih programa, i instalirao ih sve...Eno mi računar jedva radi!...

    -------------------------------------------------------------------------------

    Nisam bio odavno pa rekoh da pozdravim raju!
     
  5. emirz

    emirz Novi član

    nabraja kolegica komponente racunara na prste...ima floppy (i dize palac), ima disk(dize kaziprst itd...),imamo hard,imamo disk, imamo đojzika,miša (nekad u srednjoj se desilo....)
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ko ja jučer nazva informacije da mi daju broj Telecoma kako bi mogao nazvati one hajvane jer mi još nisu prebacili na 5G,i sad ja dobijem broj, nazove, kad mi oni kažu da moram nazvati tuzlansku centralu. I haj nazovem ja ponovo informacije i zatražim taj tuzlanski broj, kaže žena ne znam ja taj broj, a reko rekli su mi da zatražim tuzlanski broj...ona štui malo.... kad me odjednom pita je li hitno. Ja zbunjen, reko jest, kad me ona prebaci na službu hitne pomoci :lol:
     
  7. iPlay

    iPlay Komšija

  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    ima objasnjenje za to
    admini namjestili naj stariji moguci datum i nabili liku 666 postova
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    udje lik u radnju i gleda... gleda.... kaze " A nemas voodoo kartica?!" kao ono iznenadjen?! gledam ga ja.... nemam... sta da mu kazem....
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ovaj je jak, mada ne moze bolje od Bakija :D
     
  12. FearLess

    FearLess Aktivista

    BAKI je moj idol :D

    top lista:
    1.BAKI
    2.OSSX
    3.Gabumon
     
  13. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Kako je lud.

    Di ih sve nadu. :lol:
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    LOOOL tip je moron!
     
  15. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Vi sto se smijete covjeku kada nesto ne zna ste moroni, covjek je lijepo pitao "Sta je to ban", nije se pravio pametan, nego je pitao kada nesto nije znao.

    Vi ste se inace nauceni rodili.
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Tako ti je kod nas.Ima onaj izraz,kaze OKURAŽILI se. ;)
     
  17. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  19. 3125

    3125 Komšija

    Jedan od milijon. Idite na memberlist i sortirajte po postovima pa gledajte odozada. Mozda ima finih stranica :D
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tip ne zna sta je "ban" a dobio ga je nekoliko puta i to na razlicitim forumima? :lol: Ne moze ne znat, no way, samo se pravi glup ili je zbilja jako glup. A ako se samo pravi glup(u sta stvarno sumnjam) onda sto cini vrhunski!
     
Thread Status:
Not open for further replies.