blog problemi :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 14, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    credits 2 vlado :)
     
  2. monK

    monK Komšija

    Zar neko očekuje slavu i novce putem bloga? Ili sam ja nešto pogrešno protumačio!
     
  3. Esh

    Esh HWB

    ma dobro, gore se radi o zafrkanciji, a inace, zavisno od ideje, dosta ljudi je uspjelo zaraditi.. nije bitan pojam ko blog, vec vise sama stranica, sta nudis, i koliko je to zanimljivo..

    negdje sam vidio da neka gospodja pise recenzija knjiga i da onda kroz reklame preko amazona zaradjuje 4-5k dolara, a eto opet se radi "o blogu"..
     
  4. monK

    monK Komšija

    Ajme meni!

    Skontah ja da je to zafrkancija...I kontam da bi se neko tako zezao, onda sigurno postoje ljudi koji rade blogove sa tim nakanama (da postanu bogati i slavni)...

    A onda me ti uništi i reče da ljudi i zarađuju od bloganja!

    A onda se ja sjetim da su odavde neki likovi i objavili knjigu sa blog-pričama....

    Moram poraditi na koncepciji bloga...Kad već gubim vrijeme da ga gubim sa stilom!
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Imaš puno novinara koji zarađuju puno novca preko bloga. Naime, američkih novinara. Ali eto, imaš i mene za primjer, imam dobru zaradu mjesečnu (još otkako me uhvatila ova groznica posjetilaca i bolje ide). Pišem tutoriale za 2D i 3D aplikacije. I jako se isplati, jer dnevno provedem 1,5 h maximalno da napišem nešto. Tip iz Britanije mi se javio, kaže hoće da hosta blog, snosit će sve troškove. I tako ide to. :) Dakle, moguća je zarada.
     
  6. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista