Logitech Z 5300

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Miko, Oct 17, 2006.

  1. Miko

    Miko Aktivista

    Pitanje: Ima li igdje ovih zvucnika u Sarajevu. Ja sma obisao sve firme za koje sam znao, ali u svim mi kazu da ih vise ne nabavljaju.

    Uglavnom ako ih nema u Sarajevu spada mi odluka na:

    Logitech Z2300 299Km sa PDV

    ili
    Da uzmem Genius GHT-V150 (5.1 otprilike ista stvar kao SW-HF5.1-5000) trenutno im je cijena 270Km sa PDV-om, ali ide to bajramsko snizenje pa ce biti oko 240Km sa PDV-om.

    Pa ovako ko ima iskustva sa bilo kojim od ova dva sistema neka nesta kaze o njima.

    Ja bih normalno volio 5.1 sistem, ali ipak izbor izmedju Genius-a i Logitech-a uvijek bih birao Logitech, ali mi je sada tesko napraviti izbor zbog toga sto su ovi 2.1.

    Pozdrav i hvala na odgovorima

    P.S: Dosta gledam filmove, slusam muziku i igram igrica tako da mi je kvalitet zvuka dosta vazan, a moze se reci i snaga.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Z2300 su zbilja dobri zvucnici, naravno ako se ogradimo samo na racunalne sisteme.
    Vidim imas i solidnu zvucnu, tako da bi IMHO Z2300 bio bolji izbor.

    To Bajramsko snizenje je samo jedan dan ili...? U plusu? Mozda i ja nesto ubodem :)
     
  3. Miko

    Miko Aktivista

    Prosle godine je trajalo 7 dana snizenje.
    Pa ti vidi.
    Pozdrav
     
  4. Nani

    Nani Komšija

  5. Miko

    Miko Aktivista

    Isao u Plus, Imtec, 4you, NTCHS vecina kaze ne nabavlja dok 4you kaze stariji model i nemoze se vise naruciti.

    Vise sam mislio dali neko zna dali negdje ima trenutno i dali je zaostao koji model.

    I trenutno jos vodim bitku sa sobom nemogu da se odlucim ili 5.1 Genius ili 2.1 Logitech, citao dosta testova, ali kome vjerovati, a kod nas niko nebi dao nista da se proba pa makar na licu mjesta.

    Pozdrav i hvala na odgovorima.