Problemi sa brzinom neta !!!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Hammerfall, Oct 23, 2006.

  1. Hammerfall

    Hammerfall Novi član

    E ovako korsnik sam ADSL 3G paketa,al imam odavno osjecaj da sam malo otkinut od brzine.Prilikom igre COD 2 na bih net serverima covjek zgrada do mene ima ping 50-60,a meni se vrti oko 90-100 pa i vise,na testu brzine na http://www.beocity.com pokazuje mi da mi je konekcija brza 792 kbps, a u paketu pise da je 1024 kbps,pa bi molio nekog ko zna da mi se javi i pomogne oko ovoga,najgore mi je prilikom igre na COD 2 serverima.Ko mi pomogne bio bih mu veoma zahvalan.Unaprijed hvala !!!
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    jbga koliko mozes da vjerujes beocity-u ne znam, sad radim test ono kaze 360 a u mene brzina 256. mozda zato jer je noc pa pustili il nesto sl, ne znam, hvala im svakako :)
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Tebi BiHNET garantuje tu brzinu do njihovih servera, tako da se ne obazires na te testove, koji su inace njesra. ;)
     
  4. Hammerfall

    Hammerfall Novi član

    Al dobro to nego sto onda ovome drugu koji je pored mene zgrada bude brza neg meni ne kontam nikako,meni ping na serverima kao sto reko 90-100 a njemu 50-60,btw.sto je ping manji to je bolje !!!
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    ovako igram AA i kad pogledam sebi ping kaze 200 a kad pitam nekog drugog koji mi je ping kaze da se vrti oko 50 ~ 60.. pa upitaj njega da ti kaze koji je ping.. ak nije do toga neam pojma onda. poz
     
  6. Hammerfall

    Hammerfall Novi član

    OK thnx momci,ak ima jos neko ko zna konkretno ovome nesto nek se javi molim vas.Zamolio bi admine ako oni sta znaju????
     
  7. Cr4cK_M45t3R_Fl45H

    Cr4cK_M45t3R_Fl45H Novi član

    meni kaze 852kbps
     
  8. Hammerfall

    Hammerfall Novi član

    Zna li iko molim vas kako da smanjim ping postoji li ikakva mogucnost ??? pomagajte molim vas !!!
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    vidim da smo pomogli koliko smo mogli ili znali, za ostale info zovi bichnet neka vide sta ne frcera..

    zao mi je sto nemrem pomoc, ali jbga.. pripazi dok igras da ne skidas nesto s strane, mozda neki update ili sl. ;)

    to zna doosta usporiti :)