Problem prilikom otvaranja stranica

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Critical~, Jan 26, 2007.

  1. Critical~

    Critical~ Aktivista

    Pozdrav,

    Instalirao sam upravo Service Pack 2, tj. skinuo sam sa hardwarebase.net update sp1 > sp2.

    I sve je super radilo, ali kada otvaram stranice nece, znaci u firefoxu se ne vrti onaj krug gore kod tabova, isto kao da nisam pritisnuo enter... nece ni sa IE, Opera itd.

    Upravo sam uradio System Restore prije instaliranja sp2 ali jos uvijek imam sp2, zasada otvara stranice ok, ali ne znam dokle ce.

    Ima li kakav savjet? Sta da uradim i sl.

    Hvala!
     
  2. Critical~

    Critical~ Aktivista

    Eh ovako, opet mi se desilo isto, pa sam vratio na 24.januar. pa evo sad radi, ali ce nakon nekog vremena opet prestati da radi, msn, otvaranje stranica itd..
    Kako bih mogao vratiti na sp1... ima li koji drugi nacin osim da instaliram Windows .....
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa napravi sebi win sa integrisanim SP2 i kraj price. Ja sam na sp2 vec dugo i nisam nikad imao problema.
    I ne mozes skloniti sp2, barem koliko sam ja upoznat.
     
  4. 3125

    3125 Komšija

    Nesto mi mira ne da, zakleo bih se da se sp2 moze obrisati pod add/remove kad ga naknadno instaliras :roll:
     
  5. Critical~

    Critical~ Aktivista

    moze li se kako iskljuciti ovaj windows firewall? mozda je do njega sta ...

    tamo u

    Windows Security Center nema OFF...
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Pa ides u control panel > windows firewall.
     
  7. Critical~

    Critical~ Aktivista

    evo moze 3125 pokrenulo je, sad cu ga obrisati, tnx :D

    edit: zilo znam al nece, moze se izabrati samo on

    a off (not recomended) ne moze
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nije preporuceno brisati naknadno instalirani SP2 ako si radio updejtova nakon instaliranja SP2 na svoj komp, samo da znas
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema nista bolje od WinXP sa integriranim SP2 + Autopatcher. Najbolja kombinacija.
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    ^nLite + RyanVM
     
  11. Critical~

    Critical~ Aktivista

    Ja vec izbrisao :D Nije bio nikakav update tj Windows Update, valjda na to mislis. :)

    Hvala 3125 sto si mi rekao gdje se moze izbrisati. :)