Hamachi

Discussion in 'Igre i konzole' started by AdoSA, Feb 13, 2007.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    http://www.hamachi.cc/
    Posto sam par puta pitao onako usput po postovima jeli ko koristio ovaj program reko da otvorim bas temu po tom pitanju. Naime programcic natjera PC koji je na Internetu da se nakaci na posebnu hamachijevu mrezu koju on vidi kao LAN. Program radi kao i mIRC stari ako se neko sjeca. Neko napravi sobu i stavi password da nemoze svako da upada. Oni koji udju u tu sobu vide jedan drugog kao hostove u istom LANu. Odlicna stvar za sherovanje, igranje i jos mnogo ostalih zezancija. Da li ga je neko koristio i ako jeste sta je igrao preko njega ako je uopste igrao?
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja i prijatelj smo pokusali jednom HL i Q3A, ali nam nije uspjevalo...
    kod HL-a nismo nikako mogli da vidimo jedno drugo kod onog LAN Games, a kod Q3A, on napravi server, ja se konektujem na taj server, bude mi ping 999 i izbaci me iz igre, te mi se ujedno i diskonektuje sa interneta...isto se ovo desava i obrnuto kada ja pravim server
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    FlatOut
    Counter Strike
    UT2k4
    i jos neke, vecinom strategije.

    Sve radilo, samo sam sa 3125 imao problema sa povezivanjem. Pojma nemam u cemu je bio problem.

    Netraider, imas na njihovoj stranici sta treba uraditi da bi se mgli povezati. Za neke igre trebaju "posebni" fajlovi. :p
     
  4. Zumbul

    Zumbul Novi član

    igrah nfsu2,MW,wormse,CS i još mnogo toga......a ostatak uputstva za svaku pojedinačnu igru možeš naći na hamachi-games....mislim
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Uglavnom ga koristim radi file sharinga ... slabo/skoro nikako se ne igram :p
     
  6. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Ja sam igrao battle for middleearth preko hamaci-ja i radilo je ok. :)
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Pihh ja sam sa jaranima igrao Battlefield 2 danima preko Hamachija samo je ping bio jako veliki :) Ja i Qler smo probali neki file sharing ali nam nije uspjelo :wink: Uglavnom fina stvarka :)
     
  8. Looney

    Looney Komšija

    Samo da dodam da firewall zna pravo da zeza shto se tiche hamachija :D
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sam igrao Warcraft III. Nisam imao problema nikavih. Hajde da se dobovorimo za pojedine igre da se nadjemo koliko nas god i da odsutamo koju. Imal ko kakav prijedlog sta bi mogli igrati i koliko bi nas bilo??
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    hajmo gtr ili tocca 3
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Moze Tocca sto se mene tice. Bil mogli kak'e strategije?
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne moze se s tobom igrat, ti imas volan :mrgreen: Out of touch...
     
  13. vnm_

    vnm_ Komšija

    moze starcrafta...moze i warcraft 3 ali sam tu noob :)

    PS: nemoj sa stihijem da igras ikakve racing simulacije...ako se dobro sjecam on je bio na nekim top listama medju prvima u richard burns-u, ali mozda grijesim pa je to bio neko drugi :)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma garant je on. 8)
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    More StarCraft hehe. Tu sam dok je bila aktuelna bio opasan pravo. A nisam je igrao godinama. Jeli jos neko zainteresovan za partiju starcrafta???
     
  16. vnm_

    vnm_ Komšija

    da ne ispadne ako zaigramo da se furam, ja sam starcraft igrao aktivno 1998-2003 na battle.net-u, mada vjerujem da vise pojma nemam :)
     
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jos samo da nabavim starcraft. Mislim da je imam negdje u arhivi mada Bog samo zna imam li. Kad nabavim javim ti na PM.
     
  18. vnm_

    vnm_ Komšija

    moze...obavezno ga patchiraj, a nebi bilo lose i ako broodwar imas ali u sustini nije vazno :)

    de mi reci, warcraft 3 sa ili bez TFT? patch ili bez? da znam da pripremim...evo hamachi sam instalirao uspjesno
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ima li zainteresovanih za partiju Tiberium Wars-a?