Hitman movie

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Loki, Jul 3, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Loki

    Loki Komšija

  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Trebao je onaj frajer iz transportera biti Hitman :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    cekaj malo.. zar transpoprter ustvari nije jedan vid hitmana.. mislim nisu bas iste radnje al u principu lik je pljunuti
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    pa bio je u planu jason statham koliko se ja sjecam, pa su ipak ovog odabrali. znam da se misljenja o tome ne razlikuju i da se vecina ljudi po forumima slaze da bi statham bio bolji izbor od olyphanta, ali eto sta je tu je.
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    Mislim da će od ovoga moći napraviti dobar film, jer je tematika nekako standardna.
     
  6. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ovaj lik ima blagu facu za ovog karaktera, trebali su lika sa muškom facom, grublji da je, hladnokrvan i sl...
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    100%, lik je ubica
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    dje nadjose tog Olifanta...bolje bi bilo da su Jason-a stavili, ali eto...nek' im bude :)
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

    Evo pogledah teaser. Nije loše, i glumac je ok, samo da ima mrvicu oštriju facu bilo bi bolje, ali je i ovako ok.
     
  10. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ma pricajte sta hocete, ali Bruce Willis je idealan :smt003
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Terry O'Quinn se ubio.
    [​IMG]
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    ev otek sad pogleda klip.. ma kakav je ono pubertetlija.. pa lik ima nekih 23-25 godina a himtan je koliko meni izgleda, zreliji covjek, preko 35.. ovaj je pravi šminker
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    josh od Leon The Cleaner volim ove hitmane.. .pa se nadam da ce i ovo bit cool film ^^


    kad porastem bit cu hitman :) :twisted:
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    covjek jednostavno ne odgovara da glumi hitmana, glava mu okrugla, nekakav debeljuskast
     
  15. Looney

    Looney Komšija

    ovo nije hitman ovo je hitkid :|
    bezveze definitvno ...
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    Vidjet ćemo kada dođe film.
     
  17. Ice32

    Ice32 Novi član

    Ta ti je dobra,HITKID :D
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako ima 25 godina. Frajer ima 39 godina (vidi imdb profile - 1968 god.). I BTW, glumio je u novom Die Hard dijelu (glavnog negativca - hakera) i dobro je uradio posao. Ali ipak mislim da je Jason Statham (Snatch, Lock, Stock and two Smokin Barrels) bio mnogo bolji izbor
     
  19. Amash

    Amash Aktivista

    Prema nekim slikama sto pogledah, taj Olypanth ima pomalo "baby face", a Agent 47 ima sve samo ne baby face npr. izrazito ostre crte lice( ovaj to nema), ultra ozbiljna faca, koja prelazi u namrgodjenost( ovaj ima nekakvu nasmijanu facu) itd..
    U ovom traileru vidjoh da Agent 47 ima i nekakv odnos s zenskom, a koliko se sjecam odigravsi sve serijale, tip ni sekunde nije lud za suprotnim spolom.
    Po svemu sudeci ovo mi mirise na jos jedno "americko sranje", ali eto zivi bili pa vidjeli. :|
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma Vin Diesel se ubio za ulogu
     
Thread Status:
Not open for further replies.