16bit windows subsystem!??

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Spider, Feb 16, 2005.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    Posto sam dobio neke demoe sa turnira u cs 1.5,odlucio sam da ih pregledam!Ubacio cd od half life-install kad izbaci ovaj error:

    "C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. The system file is not suitable for running MS-DOS and Microsoft Windows applications.Chose Close to terminate the application"


    Do cega mi moglo biti,da nije do nekih virusa,programa !??Stvarno neznam,jer sam i prije sa istim programima i postavkama mogao instalirati HL normalno ??Valjda necu morati format :cry:
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    znaš li možda nekog ko ima instaliram xp + sp1
    uzmeš autoexec.nt i još jedan file treba ali ne sjećam se imena
    imao sam isti problem sa SP2 i SP1 i bez service pack-a :wink:
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    Odluka je pala. . .


    Ionako sam pun "eskadrilom komaraca/trojanaca",odavno sam se kanio da puknem format ali mrsko mi bilo!!!Dok jos imam volje idem to obaviti pa cemo se cuti kasnije. . .pozz :wink:
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    nek si i ti jednom "puko" na format :wink:
     
  5. Teoma

    Teoma Novi član

    Imao sam i ja taj problem sa jednim 16 bitnim programom,kopiraš
    iz c/windows/repair foldera autoexec.nt datoteku u c/windows/system32 folder i ta igra če se moći pokrenuti.
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Ja sam davno format pukao. . . ali hvala u svakom slucaju ;)!

    I jos jedna novost. . . sjecate se onog starog problema koji smo imali ja i tepsija!?Kad smo se povezali pa nas nesta zezalo i oko toga se nismo vise interesovali. . .

    I jucer nam pade na pamet posto iskljucujem adsl uskoro,da se probamo povezati. . .sumnjali smo na "zabice". . . jutros sredili sa cikcem crosower i probamo,kad moze :) . . .Chatamo lagano,preko BorgChata a sherao sam mu i konekciju nek i on ima. . .zar nisam dobre duse 8) !!
    Odustao tepsija od faxa. . .kaze kome to treba,takodje je prestao da pije :D!!Bolje igrati cs-a sa mnom :). . .pozdrav iz prelijepe USA