2 NAPOJNE U 1 PC?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by majstorba, Sep 7, 2010.

  1. majstorba

    majstorba Novi član

    Znam da je moguce staviti 2 napojne u 1 PC spajanjem zelene i crne zice, ali dali je moguce da se zelena i crna zica sa dodatne napojne spoje na zelenu i crnu zicu na postojecoj napojnoj pa da se startanjem kompjutera pale obadvije napojne? znam da je bolje kupiti jacu napojnu, znam da je ovo komplikovano, ali ja NEMAM LOVE a imam staru napojnu koju bih mogao iskoristit da bih mogao upregnut grafu 8800GTX. pomozite mi.
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Moze se napraviti da radi, ali zar nije bolje prodati 8800GTX i obje te napojne i dodati koju kintu pa uzeti sta posteno? Ionako je 8800 monstruozan potrosac struje (govorim iz iskustva), ali bi se i dalje trebala moci fino prodati (na sta si i ti ocito naletio) zbog raje koja misle da je sila graficka.

    Evo kako:

    http://www.overclock.net/faqs/15751-inf ... power.html
     
  3. majstorba

    majstorba Novi član

    Znam da je veliki potrosac, ali sam je nasao za 100 KM, pa mi zao da je ne kupim kad su 9800GT koje su slabije skoro 50% 140 KM
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jao izjave,ko ti je to rekao da je 8800GT/9800GT slabija 50% od 8800GTX,nekad je bolje sutiti i biti smatran neznalicom nego progovoriti i odkloniti svaku sumnju. :wink:
     
  5. majstorba

    majstorba Novi član

    Drug, ja trazim pomoc a ne tvoju procjenu mojih intelektualnih sposobnosti.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ako si sa pika uzeo, moguce da si naletio na pokvarenu karticu... bila je neka prica oko toga kako neka pokvarena kartica kruzi medju rajom :D A mogao si HD4850 potraziti i imati bolju karticu.

    Tipicna pojava da raja kupi neko bijesno auto, pljune zadnju marku za njeg i onda nema para za goriva. :( Isto i ovdje.
     
  7. majstorba

    majstorba Novi član

    hahaha, dobra. nisam je jos uzeo al sam mislio. Koja je najjaca grafa koju mogu pogonit sa svojim HP365W napajanjem?
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator