2 pitanja u vezi igri

Discussion in 'Igre i konzole' started by kamikaza, Apr 14, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    FABLE kakva je igra ?

    e sad me interesuje mozel se sa ISDN igrat WOW,batlefield 2 online (onnooo da je igrivo nemora bit nista specijalno)


    pozdrav
     
  2. Tenga

    Tenga Aktivista

    Uf sto me trznu, kad vidjoh avatar reko p.dude.

    Anyhoo, za WoW neznam, iako je moguce, a BF2 ce ti biti extremno tesko, meni jebe nekad jebe i sa ADSL-om.
     
  3. Ante

    Ante Aktivista

    Fable je ok al ga predjes u 2 dana, to ti je vise za mladi uzrast igra... al moze pruzit kratkorocnu zabavu, onako bajkovito....

    za wow neznam al batlefield laga na adslu, pa jako sumnjam
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    zato sam i trazio licencu za avatar "trzanje" :smt106

    a inace najjaci avatar na forumu :D
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Jaran tvrdi da se WoW moze na 56k dok ne udjes u grad gdje je vise od 10 ljudi. Na ISDN ne bi smjelo biti prevelikih problema.
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    mozes li provjerit tu informaciju za 56k kako trza itd..
     
  7. 3125

    3125 Komšija

    Probaću
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Fable ti je odlican pocetak ako zelis uci u RPG svijet, jednostavan je, relativno lagan za preci i ima zanimljivu pricu i slatku grafiku, a nije los ni za one iskusnije u RPG igrama, ali oni sad igraju Oblivion :)
    WOW bi trebao ici na isdnu, ali neznam kako je kad udjes u grad gdje se nalazi do 1000ljudi
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    jesil viodio kako ide na ISDNU ?
     
  10. 3125

    3125 Komšija

    Evo ga informacija :) Na 56k se moze solidno igrati dok je manje od 100 ljudi u gradu
     
  11. monK

    monK Komšija

    Fable,
    ne razumijem što su je neki ljudi hvalili u ogromnim količinama...Ja lično je neću preći ni za 150 000 godina, nije vrijedna truda...
     
Thread Status:
Not open for further replies.