32/64GB USB Stick

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Neo Bahamut Zero, Dec 18, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kakva je ponuda u Sarajevu sa ovim? Vidio sam 32GB stickove za 150-tak KM (Transcend), pa da provjerim moze li se bolje proci i ima li u ponudi jos vecih. Uniexpert i Imtec su skuplji...
     
  2. GW

    GW Moderator

    Ne znam za koju namjenu uzimaš stick, ali ja bih prethodno pogledao brzinu pisanja jer napuniti 32/64 GB nije šala.

    Imaš u CT-u 32 i 64 GB-ne Kingstone.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma namjena je da kod raje punim stick filmovima i muzikom, a u medjuvremenu se razbaci koja partija igranja na PS-u ili Xbox-u. Posluzit ce i kao medij sa kojeg cu gledati filmove na dvd playeru i ps3-ci da ne handrim lasere. Diskovi mi ne odgovaraju zbog dimenzija i vece osjetljivosti.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Onda ganaj samo cijenu i eventualno izgled.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    E ovo ima smisla. Samo ima li neki nacin da se prebaci sadrzaj dvd-a na usb i da se gleda na PS3? Probao sam ali moram odabirati posebno VOB fajlove i nema prevoda i nema menija. Ima li neki nacin da kada gledam sa USB-a bude sve isto kao sa DVD-a?
     
  6. Ninja

    Ninja Komšija

    Ima među video opcijama countinuous play. Nijesam isprobao.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ali i dalje ostaje problem prevoda!?
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma nemam ni ja toliki stik ali probao sa externog diska, a to ti dodje isto. Pa probaj ako imas ext. hd.

    EDIT: Sta je ovo s forumom ja saljem post prije tvog? :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam probao, posto nemam toliki stick da isprobam. Ako bude sta ovih dana javim...