3gp editor

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by TopniK, Jul 1, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Potreban mi je kakav dobar editor-konvertor da mogu avi ili mpg format prebaciti u 3gp format.

    Da budem precizniji treba mi to da mogu editovati video za svoj Erickson K700i.

    Znam da ih ima mnogo na google i da trebam tamo pogledati ali možda vi znate neki pouzdan i kvalitetan tj. da mogu kvalitetno konvertovati video. A na google-u ih ima na stotine pa ti sad znaj koji je dobar a koji nije.

    Po mogućnosti da je program besplatan a i ne mora biti.

    Hvala!
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    imas besplatan Nokia Multimedia Converter 2.0
     
  3. Code Name 47

    Code Name 47 Aktivista

    Program se zove Super :D i moze konvertovati svaki fcking format u sve :D !!!

    Probaj :D !!!
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja koristim Xilosoft Video Converter.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i ja koristim xilisoft 3gpp video converter... po meni je uredu sve... mozes dosta stvari podest i tako to... kvalitetu mozes podesit i super mogu ispast fajlovi... samo bitrate povecat treba jer je na defaultu veoma mal... i ljepota... al samo sto editovat nemoze... za to koristim programcic na mobitelu :D ispade da je lakse snjim to odradit :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ImTOO MPEG Encoder, moze konvetovati SVAKI format u bilo koji, stim sto mozes birati rezoluciju, video & audio bitrate, codec i sve zive stvari.
    EDIT:
    [​IMG]
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    koristim ImTOO 3GP Video Converter i ima dosta podesavanja u vezi konvertovanog videa...

    velicina slike, vrsta tona, kvaliteta slike itd itd
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ovaj gore screen sto ej vedolino stavio... isto takvo sucelje, al ISTO u bocu, je i kod xilisofta... mozda cu to cak isti programi samo malo imena izmijenjena :D

    uglavnom ko sto i NAILS kaze mozes podesit velicinu, codec za autio, bitrade i za audio i za video, te odstupanje od bitratea kod vida, pa svasta ensto... gualvnom ima sve sto ti moze zatrebat prilikom tog konvertovanja... osim editovanja naravno (a mozda i to ima u kakvoj novijoj verziji jer je ovo moje sve out of date :D)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    vedolino, imal se to gdje djaba skinut im TOO MPG encoder..
    znam da se ni ovaj moj ne moze djaba nac ImTOO 3GP Video Converter pa sam morao trazit registracijski kljuc

    volio bi imat nesto tako jer kod mene ne podrzava toliko formata.. pa reko da znam dali da trazim il. ..
     
Thread Status:
Not open for further replies.