5800 clone-PROCJENA

Discussion in 'Računari i komponente' started by hadzija20, Jan 14, 2010.

  1. hadzija20

    hadzija20 Novi član

    znaci prodajem klon nokia 5800 xpressmusic, telefon izgleda identicno, znaci skroz isto kao i original nema nikakve razlike, al mu je kamera slabija ,pa eto ako moze procjena
    lokacija je sarajevo
     
  2. Stryker

    Stryker Komšija


    Ako je to ovaj:

    http://www.exportsupermart.com/products ... -1668.html


    Onda ga slobodno cijeni 170 KM, raja se loži na ovakve mobitele.
     
  3. hadzija20

    hadzija20 Novi član

    iste su specifikacije, ali je ovaj moj fizicki potpuno isti kao original ima i multimedia tipku koja funkcionise, i olovka je ista kao na originalu, samo sam je ja slomio, valjda kvalitet :roll:
    a telefon nije nov, al oklop netaknut, mogao bih ja olovku narucit sa ebaya ako nema gdje u SA
     
  4. Stryker

    Stryker Komšija


    Znači, taj mobitel ima i Wi-fi, 3G, GPS, Symbian 9.4 OS, samo što je slabija kamera, slabiji displej (kod originala ima 16M boja)? Ima li Flash za kameru i slot za microSD karticu do 16 GB?

    Možeš li napisati tačan naziv modela, odnosno šta piše ispod baterije?
     
  5. hadzija20

    hadzija20 Novi član

    ne nisi me razumio ima iste specifikacije kao ovaj klon sto si ti postavio, ali je fizicki isti kao nokia ima Flash ne znam koliko moze kartica GB, ispod baterije naljepnica nokia :D
    rodjak mi ga donio iz njemacke kod mene je sedam dana al ga nisam nikako koristio jer ne znam ove poruke pisat nesto komplikovano
     
  6. Stryker

    Stryker Komšija

    Aaa, pa tako napiši. Stavi cijenu 170, spuštat će ti je. Po mom mišljenju, realno vrijedi 150 KM, iako bi ga neki i za 200 prodavali.
     
  7. hadzija20

    hadzija20 Novi član

    ok hvala ti
     
  8. neleedirabbit

    neleedirabbit Aktivista

    debilu ga mozes prodati za 300.. ako ne skonta sha kupuje..

    a realno cijena tih mobova nije visa od 100KM.. bilo koje kopije ifona, 5800, lune, e71...