6950 mod 6970 fan

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by bhd, Oct 7, 2013.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    raja, u ccc kad stavim manuel fan speed da recimo povecam obrtaje i smanjim temp, nist se ne desava, on i dalje vrti na 36%.

    Ha ne znam sad jel do ovih beta drivera, il sto sam modao na 6970....

    temp do 90 max ide na loadu full bf4.
     
  2. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Meni CCC nije ničemu koristio tj slične sam probleme imao na nešto starijoj seriji.
    Ne znam koji je trenutno popularan softver za takve stvari, ali probaj neko drugo rješenje.
    ATT je, pretpostavljam, zastarjeo za novije grafičke kartice.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    To probaj mi nista ne znaci :)

    Navedi software ,ako se moze pomoci :)
     
  4. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Bilo koji softver za tweakanje grafe/štimanje profila za ventilator. Ako ti je toliko teško koristiti Google, onda ne znam...
    Ati Tray Tools je super, ali ne znam da li podržava novije kartice, kao što sam već naveo.

    Evo ti probaj sa Afterburner-om - http://event.msi.com/vga/afterburner/download.htm
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    To bas krenuo :D
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    ATT radi sa HD69xx serijom,sta vise i dosta je stabilniji od MSI AB. Jedino moze se ciniti malo tezi za podesiti ukoliko se nema ama bas nikakvog iskustva.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma evo napravio profil na msi, radi ko sat :p auto odmah na 50 svuce, a 60% vrti ovaj vent..bar dok igram igre.. da mi se "ne dize" :D