9Dragons

Discussion in 'Igre i konzole' started by ColdFire, Feb 10, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    http://9dragons.acclaim.com/index.htm

    9Dragons is a martial arts MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) where large numbers of players can play at the same time and interact with each other in a virtual world. 9Dragons is in Pre Open Beta testing phase. Please be aware that due to continued testing, players may experience periodic down time and patching of the game client.

    client je tezak oko 800 MB
     
  2. Neso

    Neso Komšija

    Ma jarane ti kinesi/japanski RPG-evi su mi sr*nje zesce.Jedino od svih RPG-a sto mi je bilo na nivou neke igrivosti jeste WoW i stvarno se nista vise ne moze porediti sa tim.Sve osim wowa ide na fazonu Silkroda.Eto kao Silkroad se smatra poslije wow ko malo igrivim al i to....
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve sto je dobro je GW i WoW, ovo ostalo dosadi kroz sedmicu.
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    kad sam na stranici ugledao acclaim logo skontao sam da bi ovo moglo biti bolje od onih oslatih free mmorpg-ova, a jos kad sam vidio da je jedan od klanova kojih mozes odabrati Wu Tang morao sam da pustim C.R.E.A.M. (dollar dollar bill yaaaaaaall) :)

    treba im dati sansu, ipak acclaim nije noname...
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije mi se nesto svidjela. Ne svidja mi se kretnja lika a to mi je jako bitno. Bolji je ovaj 2moons isto od acclaima.