AC FREEZER 64 PRO PWM

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by sow-pro, Apr 12, 2008.

  1. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    Znaci Kupio bih ovaj cooler zanima me kakav je znam da je freezer za s775 ekstra al ne znam za ovaj pa et molim vase misljenje.
     
  2. GW

    GW Moderator

    To ti je isti hladnjak, samo za drugi socket.
     
  3. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    znaci daje dobar zanima me jos et vidis moju konfig ispod ti pise sad mi je temp 62 a, kad igram ut3 ode i do 67 pa me zanima kaka ce mi temo biti sa tim hladnjakom a imam i jos 2 kulera dodatna u kucistu jedan sa zadnje strane od 120X120 i sprijeda 80X80
     
  4. GW

    GW Moderator

    62 u idleu? Definitivno previše. Isplati se uzeti kako god okreneš. Pokreni OCCT da vidim šta će ti on reći.
     
  5. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    uradio sam occt i evo sta mi izabi evo slika:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. GW

    GW Moderator

    Kupuj taj Freezer.
     
  7. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    hocu hvala na pomoci
     
  8. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    ZALMAN 7000B-ALCU zanima me kakav je ovaj cooler nudi mi jedan momak
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Daleko losiji od Freezera.
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ne bi mi mrsko da i ja malo probam taj occt 2.0.0 i cini mi se da nije u redu taj alat,bar sto se tice ocitavnja temperature!U idle-u mi ocitava 46 i 47c po jezgru a i core temp i speedfan 28 i 29 dok je u load-u 65 po occt-u a 46 po core tempu!

    EDIT
    A sto se tice frizeera sve petice!
     
  11. GW

    GW Moderator

    Vjerovatno je do tebe. Core temp obično pokazuje veće temperature i od speed fana i occt-a.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    CoreTemp i SpeedFan i Everest i bilo koji drugi program koji sam koristio,Sandra takodje svi mi pokazuju istu temperaturu samo ovaj occt nesto ne pokazuje kako treba!

    A moze biti da je do mene! Mozda je bas ova verzija sto sam ja skinuo bugovita! Al ista je kao i u sow pro v2.0.0a
     
  13. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    Cooling fan ASUS Triton 70, Univ.478/775/754/939/AM2 2300rpm kakav je ovaj cooler i jel bolji od freezera
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  15. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    kk thx
     
  16. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    ASUS Triton 75 sta mislite o tome
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kupi freezera i ne gnjavi raju.
     
  18. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    hahah ok
     
  19. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    imam katalog ispred sebe i zanima me kakav je cooler Coolermaster Hyper TX2 Heatsink jer u katalogu pise ta je kuler vrhunski i da ga oni preporucuju jel isplatniji nego freezer a, za grafu u ponudi imam ARCTIC COOLING ACCELERO S2 PASSIV
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Skuplji ti cooler za grafu neg sama grafa :D