Action RPG - preporuka

Discussion in 'Igre i konzole' started by aeRo, Jun 26, 2012.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Djeteta mi gotovi ispiti, zaljevalo se par dana i sad nastade problem.. Draga sprema svoje ispite a ja sam batalio jos prosle godine neke hobije, tako da u narednih 10ak dana do mora imam podosta slobodnog vremena s obzirom da me ova vrucina ubija i preko dana mi se bas i ne da nesto previse izlaziti, ukratko ne znam sta cu od sebe. Nisam lud da dajem joju za Diablo III, neki dan sam po drugi put instalirao Torchlight i sinoc ga zavrsim, tako da sam u tom nekom fazonu i sad mi treba preporuka sta slijedece da igram. Preko zime sam oderao Titan Quest poprilicno tako da ne znam sta bi mogao na taj fazon igrati... Diablo II je iskljucen tako da mi treba vasa preporuka sta da igram ovog tipa, samo da nije znaci neki klasik 10 godina star. Torchlight, Titan Quest, Diablo II i III out. Znam da sam igrao i jos neku igru tipa Torchlight sa 3 "promjenjiva" lika, ne mogu da se sjetim kako se zove uglavnom i to ispada.. Dajte sta ljudi da ubijem dosadu ovih par dana :smt003
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Baldurs gate 2
    , mozes sigurno igrat u compatibility mode :)
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Dragon Age:Origins,mete pod i sa Torchlightom i sa Diablom 3. za SP da zavrsis bez side-questova treba ti baaar 40 sati.
    ps:nemoj da se zeznes i da pocnes igrat Dragon Age 2, smece je naspram Originsa.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dungeon Siege (prvi), Planescape Torment, Sacred 1/2, Freedom Force.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ako imas plejku 2 . Baldurs Gate 1-2 ( totalno hack and slash ,) Champions of Norath
    PC -Marvel Ultimate Alliance , Fable , Titan Quest
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Meni se igra nije svidila... DA2 da ne govorim :smt005


    PS1 i 2 majka ba :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    prvih pola sata - sat ni meni nije bila nesta. Al onda kad navali akcija, questovi, oprema, pricha - igra gori! Igrao je svaki dan po par sati, ne mozes se odlijepiti od monitora.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prvi Dragon Age je fenomenalan, drugi smece samo tako... K'o da je 85., pa se sve na jednoj lokaciji vrti...
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Mislio sam vise na neki dungeon based RPG-ove, ne ove klasicne 3rd person. DA:Origins sam probao i nije mi nikako legao, tako da to otpada. Od ovoga svega mi najzanimljivije zvuci ovaj Sacred 2, BG2 mi je vec prestar da bi to sad vrtio. Ako neko ima jos kakav prijedlog nek pise. :smt003
     
  10. rama

    rama Aktivista

    BG2 nije baš action RPG. Barem onaj na PC. :D

    Ja bih ti savjetovao Sacred 1 koji je meni nako puno zanimljiviji od Sacred 2. Da ne pričam što ima daleko manje bugova.

    Ako ti je do DnD igraj Neverwinter nights. :D
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Eh aeRo, nasmijah se posteno pocetku tvog posta :D Svaka cast.

    Malo offtopica :)
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    BG2 je hard core na pc
    na Stejsnu 2 imaju dva dijela cisti hek end slesš (spin off ) , jeste da fali 3 dio radi price al ajd . ARPG na nivou . Ev kopcam stejs samo radi njeg :D


    gdje bio online co-op za ovo :D
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Prvog Witchera hladno opleti i onda nastavis vez na drugom. :)
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ide reinstall Windowsa nije lego odavno i onda na fresh podlogu Max Payne 3, Witcher 2:EE i Sacred 2. S tim sto ispade nekakav rostilj preko vikenda, nekakav bazen sutra.. jeeeee'o majku smorim se 3 dana i onda kad nafatam sta da igram ulete nekakvi planovi. :smt003
    Al' eto ostaje iduce hefta da siljim preko dana.. Witcher 1 necu instalirati jer sam ga instalirao par dana prije izlaska Witchera 2 i onda se zbog neoptimizovanosti i difficultya "prosetao" kroz dvicu. Malo je reci da je napatila tadasnju 8800GT a i mene poprilicno jer nije bio lagan ni sekunde. Valjda ce to sad ici ljepse sa 6850.. A i evo usput sam nafato nekakvih para u ovo posljednje vrijeme pa ako ne potrosim na auto moguce je da ce se neka zvjerkica od PC-a sastaviti. Ima ovdje i offtopica ali neka, mora se malo. :mrgreen:
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    Jesi prob'o Loki? :D Ne igram puno RPG igara al' igra se zove Loki, mora da valja. :D
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    Loki je trash žestoki. Probaj Dungeon Siege 2. Kec ti je prestar, a druga dva Siegea su loši.