Adobe Premiere

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by (:-D, Feb 28, 2007.

  1. (:-D

    (:-D Aktivista

    1. Pozdrav sivma evo dodjoh ovdje da vidim sa se ovdje pise :p :smt005 ( BANOVALI ME SA BICHNETA radi gluposti)


    2. Da li neko zna neki link gdje mogu skinuti prirucnik za adobe premiere a jos ako je na bosanskom EXTRA bi bilo ono da je ko
    e-book
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. (:-D

    (:-D Aktivista

    E hvala ti care. Ocu malo da baratam radio sam Photoshop u roku 10 dana uradio sam dosta :D pa sprzio komp pa eto sad cu ovo. Eto ako jos neko ima nestou duzoj verziji nek stavi a ako ne .... onda nista

    EDIT: Nesto sam zezno kada importujem video nevidim ga kako
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Evo uprava se kladila koliko ces izdrzat na HWB, kad si na uber tolerantnom Bitchnetu popusio bananu.
     
  5. (:-D

    (:-D Aktivista

    Nisam ja kosto oni misle... Nevracam se vise na Bichnet nego nemoj da se skrece sa teme .... Jos uvjek trazim e -knjigu tu...


    EDIT: Kolika je kovota bila na meni ???
     
  6. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Pretpostavljam 1,30 za otic a 17,00 za ostat. Ali to je sve navlaka sulu-a. Tako ce se svi kladit na 1,30 a on te nece banovat. I tako zgrne lovu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Al ima i pozitivnih stvari u svemu tome vidis kako sad imas osjecaj da se ne skrece s teme. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: