ADSL router/modem

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by reni90, Jan 5, 2010.

  1. reni90

    reni90 Aktivista

    Ovaj bihnetov speedtouch me u posljednje vrijeme zeza cesto se restartuje sam od sebe, pa sam kotnao da uzmem neki drugi modem/router
    imam trendnet wirelles router, i mislio sam da uzmem modme iste marke medjutim u plusu(gdje sam kupio i ovcaj wireless) iako pise na stranici nemaju adsl modem/router imaju ali onaj sa wirelesom ne treba mi taj posto vec imam ovaj wireles samo mi modem treba
    pa sam mislio mozda d linkov modem da uzmem ali ne znam kako to dobro sfve funkcionise i ako budem prelazio na lol dsl da li ce mi u ty moci koristiit koji biste mi vi preporucili modem
     
  2. Emx

    Emx Aktivista

    Imam ja modem, 20 KM, uzet u Plusu, Trendnet, sve radi. Javi se na PM
     
  3. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. reni90

    reni90 Aktivista

    moze li malo vise info o tom trendnetu koji je tacno model ima li garancije jos i tako to?
     
  5. Emx

    Emx Aktivista

    ima jos garanciju, tdm-c400
     
  6. reni90

    reni90 Aktivista

    @EMC imas pm pogledaj, nesto mi pise u outbox a ne sent message pa vidi jesi li dobio
     
  7. reni90

    reni90 Aktivista

    eh sada ima li neko upustvo kako ovaj tdm c400 na bihnetov internet prikopcati ima puno vise opcija nego onaj speedtouchj ne znam da nastelim ovo