1. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    posto mi je cable neprimjetno brzi od dial up konekcije (zahvaljujem se gay provideru epn ovom prilikom)...nema druge, nego na adsl pa samo da provjerim da li ce ovaj wireless router da podrzava adsl konekciju. imamo ih nekoliko u spaJizu pa bi mogao hajrovat jedan

    http://games.dlink.com/products/?pid=370&#DGL-4300
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    ne vjerujem da ce moc, posto ja koristim D Link wireless uredjaj i nema sanse da se spoji, tako tesko vjerujem da i ovo moze.

    QUOTE:ja bih uzeo od njih modem koji daju s ugovorom koji bih povezao sa ovim routerom

    nisam znao da na ovo ciljas. my bad .
     
  3. 3125

    3125 Komšija

    Bolje pitaj na bichnet support forumu. Mislim cak da negdje na forumu ili stranici ima (bio) spisak uredjaja koje su oni licno testirali.

    EDIT: Evo ih ovdje ali nema nijedan DLink :( Ipak ti provjeri kod nekoga :D

    http://www.bih.net.ba/uputstva_adsl_modemi.html
     
  4. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    ovo je lista modema...ne treba mi to...ja bih uzeo od njih modem koji daju s ugovorom koji bih povezao sa ovim routerom da umrezim digitrone...pa me interesuje da li podrzava ADSL, jer podrzava cable i dsl
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Aha, ma nisam ni pogledao link, bio u free zoni pa mislio da je jedan od onih all-in-one sto ti ne treba modem uz njih. Ovo bi moralo raditi, ne vidim nijednu prepreku...
     
  6. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    jos nesto...ako pise da podrzava DSL.....da li to znaci da podrzava i ADSL jer izmedu ovo dvoje postoji razlika
     
  7. 3125

    3125 Komšija

    Vidi, DSL (Digital Subscriber Line) je tehnologija koja se dijeli u vise kategorija od kojih je jedna i ADSL (Asimetricna...), tako da bi zdravim razumom znacilo ako podrzava DSL da podrzava i ADSL i VDSL i HDSL itd. Nije to ista razlika kao izmedju recimo VDSL-a i ADSL-a, ADSL je potkategorija DSL-a, a ne druga tehnologija.
     
  8. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    ma ja...napisao si ono sto je meni bilo mrsko da pisem :) ....bas zato sto je asimetricna, pitam da li moze doci do ne podrzavajna

    ajd trebalo bi da moze...svako je dzaba router...nece propast
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Topli pozdravi od Zed-a iz Pulp Fictiona (onaj motorista drot iz podruma).
     
  10. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    kome? njima ili meni??? :roll:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Kakav ti, njima ba, i mene zezaju evo ima vise od mjesec dana, konekcija je [​IMG] [​IMG]