Airport Tuzla

Discussion in 'Generalna diskusija' started by exwizzard, Jul 24, 2013.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Danas vidjeh na stranici http://www.tuzla-airport.ba/ da imaju letove za svedsku, francusku itd za 25 eura i manje preko kompanije Wizzair, da li neko ima iskustva sa ovim ili je neka navlakusa? Sutra sam konto da se provozam do tog aerodroma da se raspitam malo
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    ja juce bio kod irhadkul kad ono negdje oko 20h poleti taj plane od wizzaira :D znaci lete :D ja kolko sam razumio sto vise ljudi manje cijene
     
  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Sve je korektno sto se tice cijena,ali na neubicajen nacin.Naime ako se uradis putem interneta(kupis kartu,cekiras se prije leta, i sve ostalo sto ide) imaces tu navedenu cijenu.A recimo ako kupis kartu preko neta a cekiras se na aerodrumu,platices njihovu taksu koja je ja mislim 10 km,ugl sve u svemu super ponuda.Stalno su puni avioni i ljudi iz srbije i hrvatske dolaze ovdje,a i fin je osjecaj kad ti svaki dan iznad kuce lete avioni.Ako te jos sta zanima javi se na skajp,ovo sam napisao radi ostalih heeh.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Wizzair beton firma. Nema navlakuse, samo printaj i cekiraj sve od kuce, putuj samo s rucnom prtljagom ako neces na duze i proci ces pravo jeftino.
     
  5. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    To pravo dobra ponuda i jeftina. Mogao bih malo do tetke stratiti na koji dan :p
     
  6. Esprit

    Esprit Aktivista

    Evo je jedna friška sa aerodroma u Tuzli :grin:

    [​IMG]

    Sve preporuke za Wizzair, samo isprintajte kartu inače će te platiti 20 KM.
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ovo je samo za Svedsku? Njemacka?
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko sam ja upoznat (ako nije tako,neka neko ispravi) ,cijene su navedene ako se nema prtljaga (kofera),ako imas kofer,cijena skace za nekih 20 eura ali je opet puno jeftinije od konkurencije
     
  9. heroic

    heroic Komšija

    nije bas, rucni je uracunat u cijenu, a kofer sam doplatio 70€...izaslo me oko 750km za tri karte, vas u ovom sto je u pon mujka vidio...poletio navece, kasnio je inace leti oko 13h :D otisla familija u posjetu dijaspori.
     
  10. Tensai

    Tensai Komšija

    A šta se podrazumijeva pod pojmom "ručni" prtljag.Može li neki ruksak na leđima ili ona manja sportska torba?
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    Imas max dimenzije, uglavnom to je otprilike velicina klasicnog "skolskog" ruksaka. Ruksak moze sigurno, sportska torba mislim da bi morala biti bas manja.
     
  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    moze i sportska torba,ugl sve do 8 kg je rucni prtljag
     
  13. heroic

    heroic Komšija

    nije samo kilaza, ima i ogranicenje za dimenzije.
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jasno je rečeno "Kako za neki let raste prodaja karata tako rastu i cijene
    Tako da onaj koji kupi kartu među prvima tj rezerviše na vrijeme, plati osnovnu cijenu, dok onaj koji kupi zadnju može platiti masno ali može proći i jeftino ispod osnovne cijene ako je potražnja mala.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Danas prijatelj gledao cijene, kaže sve po 100, 150 eura. Važi li ova ponuda još ili kako?
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Imas website http://wizzair.com/en-GB/Search i vidi fino koji te datum zanima i koja je cijena :D
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja u bosnu za 10 eura dolazim a vracam se za 60 iz Bosne (Svedska) ali imam njihov "membership" koji mi daje 10 Eura manje na svaku kartu. Za mene i zenu izadje oko 200 eura sa velikom prtljagom (jednom) tamo vamo. Da napomenem da bi tu kartu dobio i jos jeftinije da sam je uzeo par dana ranije ali iskreno nisam znao da im se cijenje mijenjaju tako.

    Utiske ostavljam kada sletim u Tuzlu.
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Čuj, mogli smo u Tuzli na kafu.