Allods MMO (f2p)

Discussion in 'Igre i konzole' started by comrade, Jan 9, 2010.

  1. comrade

    comrade Aktivista

    govore svasta o ovom mmo-u:) izmedju ostalog da je najbolji (misli se najbolji F2P) :)
    puno lici na wow al sta je tu je :mrgreen: :mrgreen:

    http://en.allods.gpotato.eu/
    http://www.youtube.com/watch?v=EDhEJehOQZw
    jos uvijek je beta faza da bi igrali trebaju vam keyevi
    koje mozete nabaviti ovdje ---> http://www.gameitems.com/get-your-beta- ... s-17.html( jos 503)

    client je tezak oko 2.23GB i sva ostala upustva imate na offic. siteu :smt006 :smt006

    ps:ako ko odluci da ga dl bilo bi fino da ga uploaduje na fz :mrgreen: :mrgreen:
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Pokrenuh, probah, ugasih :D
    Nikad dosadniju borbu nisam vidio u MMO-u, CD na normal attack O_O, 70% dodge/miss.

    Koliko sam izdrž'o , vidio sam da ima "nekog" potencijala, ali ovo gore me fakat odvlači od budućeg igranja.

    Doduše još je u CB fazi, ali ne očekujem drastične izmjene, da je najbolji, nije :smt003
    My 2 pfenings.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar ima neki dobar free MMO? :roll:
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    free realms lol
     
  5. fipi

    fipi Aktivista

    Ako mozes da mi spremis na pm username i pass samo da isprobam, da vidim kakva je. Nemogu nikako zbavit ovaj beta key za svoj acc
     
  6. bharthas

    bharthas Novi član

    jel ima neko beta key slucajno jer se vise nemoze dobiti a nabavio sam igru volio bih probati il ako neko ima username i password da je prestao igrati
     
  7. vutra

    vutra Komšija

  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam igrao na samom relaseu i nagurao bio za par dana na lvl 34 od tadasnjih 40. Pricaju ljudi da je pay2win ali nije, za sve potrebnije stvar postoji side quest. Grindanje je bilo manje vise zastupljeno ali moglo se trpiti. Sve je to divno, krasno bilo dok nije dosao patch koji je sve to pretvorio u drugu igru. Evo sad nakon toliko vremena u nedostatku dobrog F2P MMO-a a s viskom slobodnog vremena odlucio sam da pocnem ponovo igrati. Ako je neko zainteresovan s foruma da zajedno pocnemo nek se javi, jer je naravno mnogo lakse u partyu. :mrgreen:
     
  9. Triforce

    Triforce Aktivista

    E moj aeRo. Sretno sa lvlanjem i pravljenjem runa :) Quitat ces u to sam siguran :lol:

    edit: da ne bude da sirim hejt. ja igram allods od OBa i u najjacem sam gildu u igrici :p
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Ma normalno da cu quitati, ovo je do ispita haveru i kraj. :mrgreen:
    Ne sjecam se da je prije bio ovaj sistem da se gold pretvori u "pravi" gold i da se s njim mogu kupovati itemi iz boutiquea, tako da ona prica pay2play pada u vodu.. Vidim da su podigli levele do 51; mjera..
    Evo jos malo i 13. level.. Nije lose za prvi dan 8)
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    procurili su server fajlovi pa ima i pservera mada to nije jos veliko. nadam se da ce otvoriti puno p servera pa nek raja igra... a samim tim ce podici playerbase na offišl serverima :D

    dobar je taj sistem. uvjek mi treba nesto jeftino iz cash shopa pa goldom kupim :D
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Ima li kakvog dobrog geara u Nezebgradu za kupiti sem onih klasicnih lvl 5,10,15,20 packova ? U fortressu ima previse interaktivnih NPC-ova pa mi je mrsko sa svakim pricati..
    Btw u kakvom si ti guildu ? Ako imate mjesta i igraca mog levela da uletim i ja. Trenutno sam na 14.
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    mi samo primamo jake endgame igrace mada ima dosta pocetnickih guildova kako sam primjetio.

    najbolji gear u nezebgradu ti je od Nezebgrad City COuncil reputacije ( npc je u old square a rep quest u bort quarter kod warehouse i miseva.) mozda si vec to preparastao pa bi mogao raditi Xadaganian reputation koji je u igish. samo prati questline naci ces :D
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Uletio sam u neki novokomponovani guild, nisu losi momci, hoce pomoci.. Inace jucer sam dogurao do 21. levela, u Dead Sea imam jos Laguna boil instancu da odradim i onda se selim na War Isles.. Nije lose za 2 dana. 8)
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Igra na 26. i 27. levelu postaje grind fest.. Jucer sam nagrindao otprilike blizu 100 000 xpca, sto je jednako 1000 mobova. Doduse, moze se to sve vrlo lako zaobici za par eurica ali ja u principu ne postujem pay2play model tako da nista od toga, vjerovatno kao sto kolega rece ide quit. Nisam jos cvrsto odlucio ali s obzirom da idu ispiti ... :smt003
    Inace koga interesuje 1000gpotatoa je oko 18 kermica, scroll koji daje 2x xpc boost do 30k je 80g potatoa, tako da se tih par scrollova kao i mount mogu dobiti za 18KM. Problem je sto je populacija na serveru pravo niska i ako odlucim da po prvi put dam pare za neki mmo to ce vjerovatno biti za Aion koji krece za 2 dana.
     
  16. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Da i ja sam se bas neki dan vratio ali nakon sat vremena sam odustao jer na serveru skoro pa nema nikoga :(


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    skoro pa nema nikoga :lol: ?

    vidi se da niste igrali gipat patch i prije kad su serveri bili odvojeni
     
  18. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Igro sam Allods jos u beta verziji. Znam koliko je tada igraca bilo i kakvo je sada stanje.
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    pa sad je haman isto stanje ko u beti samo sto ima vise high lvla dok u beti bilo vise low lvla
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja se sjecam da su prije serveri vrvili od igraca.. Sad u Eljuneu vidim 2 covjeka u 2h. U Aseeu dolazi 5leaguea izmasakriraju NPC-ove, tek nakon 2h se pojavi neki nas spasitelj, nidje veze :mrgreen: