Alternativa za ADSL !

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Bumbe, Jul 6, 2010.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Pozdrav narode,posto se u oktobru selim u SA potrebna mi je neka alternativa za ADSL,Posto mi treba jako stabilan i poprilicno brz internet , sta mi mozete savjetovati ? Znaci jako je bitno da se izbjegne Wirelles jer mi internet treba iskljucivo radi online igri (PES) bez koje ne mogu :D .Posto ADSL ne moze bez kucnog (fixnog telefon) a to mi kao studentu nimalo nije isplativo trazim vase savjete.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    1. adsl moze bez telefona
    2. ako ne znas koji dio grada dzaba postavljas pitanje
    3. zajebi igrice ako kontas studirati
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ja studiram 4 godina apsolvent i redovno igram igre..
    naravno i rasporedim to sve da imam vremena za ucenje
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista


    Pod pojmom igranje online igri ne podrazumjevam sjedenje pred ekranom 4h i igranje WOW-a.Nego na jedno 15min dnevno igranja PES-a :).Koji dio grada ? Pofalici ili eventualno Grbavica.
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako neces divljat po torrentima mobilni internet ta podrucja bi trebala imati dobar 3g signal
     
  7. Bumbe

    Bumbe Aktivista


    Ma meni iskljucivo treba jako dobar upload radi PES-a.Jbg modza nekim zvucim smijesan al' mi se totalno uvukao u zivot :).
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma nemaš se ti šta pravdati jarane, bolje i PES nego npr., WoW (gluho i daleko bilo) :wink:
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista


    Ma kakvo je vrijeme neko ce me optuziti da sam "svakakav" jer igram to i jer cu placati internet iskljuci radi njega :D...
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    ^ Opet bolje od WoW-a, gdje PORED interneta moras placati i SAMU igru ;)