Apple iOS igre i aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by AhmeT, Jan 13, 2011.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Mozes li provjeriti kako se zove, jer ih ima najmanje desetak na appstoreu. Inace, u 2 dana sam dobio 2 aplikacije od 7$ tj. 13 000 poena, i trenutno imam oko 30k poena na raspolaganju, mada ne znam na sta da ih potrosim iskreno. Najvise se isplati ganjati ove nagrade od 100-140k tipa Amazon ili iTunes gift kartice.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Moje ti je gonjaj gift cardove, ja sam dobio jackpot i skinuo preko 100$ :D
    + na freemyapps oko 50$

    A nemogu se sjetiti kako se zove, nisam na iOS-u više, sad sam na Androidu, ali vratit ću se opet na iOS.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker


    Koje su to od 7$?

    Mene vuce ovaj Mincecraft pocket ali je poskup :) Skupljam 160 za onaj gift ali nesto sporo ide :(
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Wild Blood i Order & Chaos Online. Kako nemam PC-a Order & Chaos mi je zivot spasio na Ipadu. Najbolji MMORPG za iOS definitivno. Trenutno sam lvl 17 mage, nafatao sam jos nekog lika iz BiH, pa ako je neko voljan da se pridruzi nek me doda, username Oxanodrolone.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Igra li iko Fife preko origina da bacimo koju. :)
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    jel igrate na iphonu ili ipadu :D

    ja na iphonu igram samo neke šahovske igre, definitivno bez mnogo tipkanja
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    jos jednom ako tko nije upratio score! zarazna igra pravo.
     
  8. JaLa

    JaLa Komšija

    Igra "Hill Climb" je meni nesto pravo zabavna.. Ima li jos igrica tipa ove ili "cut the rope" ili neke trece, da je jednostavno dobra i zarazna :D
    Ne mogu vise traziti po onom appstore-u..
    Samo free igre dolaze u obzir :)
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja igram Walking Dead trenutno, predobro uradjeno :)

    Navuko sam se i na Tetris od EA a tu je i Super Hexagon, pa tople preporuke za to troje zasad :)
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    Tetris mi se cini super, ali se nazalost placa, isto kao i super hexagon..
    Walking Dead cu probati.

    Naravno, ako ima jos nekih zanimljivih javnite :)
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Tetris mozete imati za jednu noc na freeappslots.. Sto se tice Walking Dead-a jel identican onom sa PC-a? I jel to samo jedna epizoda ili?
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Hah mozemo tenisa bas, nisam ni ja dugo :)

    Tetris je bila neka akcija od EA pa se mogo dobit dzaba :)

    Walkind Dead je haman pa isti, ovo je prva epizoda samo, ostale su kao in-app purchases, ali ja evo igram par dana ovu i ima fino materijala, jos nisam zavrsio, taman da pobjegnem iz apoteke one.
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    E nista onda.. Ja sam prve 3 zavrsio na PC-u, doduse nemam savea, ali svakako sad kad je kompletirana prva sezona, cim sredim PC ide svih 5 epizoda u cugu.. A appstore, ma zdraaaao :smt003
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Kvaju, skinuo sam VPN, aktivirao UK IP.. E sad me interesuje kada skidam ove free appove, mogu li iskljuciti VPN dok ne skinem aplikaciju jer je uzasno sporo pa opet kasnije ukljuciti kad se skine, mislim hoce li mi obracunati spinove?
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Koji VPN? :)

    Ne bi trebalo da ima problema, ti kada kliknes na ono da te odvede u iTunes oni povezu tvoj UDID sa tom aplikacijom, i ima ono sto kazu da imas 48 sati da je skines. Tako da, teoretski, ne mora se odmah ni skinuti. A onaj cerfitikat vjerovatno "javi" njima kada se aplikacija pokrene, i dodju spinovi/poeni.

    Btw, primijetio sam da nema vise onog gift certifikata od $15 za 160 hiljada, a ja sam na 90, pa posto sam sakupljao za toga moracu ove kredite potrosit. Kontam Real Racing 2, The Dark Knight Rises, Dead Space i eventualno ovaj Order and Chaos Online. Gledam da su "skuplje" aplikacije a da je malo kredita, jer imam ovamo na iTunesu balansa pa ove od .99 centi se mogu kupiti (npr Pudding Monsters), nije belaj, ali ovde od 4-6 su malo previse ipak, a nisu ovamo puno kredita :)
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    VPN One click, imas 7 dana free trial.. bacis UK IP i to je to, imaces minimum 40 spin ova tu da nafatas, onda fatas iduci..

    Edit: Tek sad vidjeh da nema vise gift kartica, valjde ce biti u skorije vrijeme. Ja sam licno ganjao samo igre koje imaju mp, wild blod i order of chaos. Posto vise nema gift kartica iduci mi je Most Wanted u planu, ili eventualno FIFA 13 (mada nju vec imam crackovanu). Kontao sam ovaj ravensword skinuti ali kad skontam moze se naci i na vShareu, tako da mi original nema neke prednosti.
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    ako nema gift card sada bit ce ubrzo sigurno, to se često dešavalo i prije. takodjer preporuka za freemyapps, tu sam nacukao oko 50$ i vise sigurno, na isti je fazon skupljanja, samo treba malo češće prati 1x dnevno kad aplikacija ima, također i tu možeš vpn iskoristiti.
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Sad imam 60k.. znaci da cekam 140k za gift card, normalica.
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo i jos jedne taktike. Redeemovao sam par aplikacija, i pita ono za share na Fb, i za to se dobije po pet spinova, a lahko je izbrisati to sa zida :) Tako da se otprilike moze biti na nuli a aplikacija se dobije. Zasad sam evo uzeo tri za nekih 25 hiljada :)