Asus & Didakta giveaway

Discussion in 'Generalna diskusija' started by enterthevoid, May 3, 2017.

  1. enterthevoid

    enterthevoid Novi član

    Kako do nagrade?

    https://www.didakta.ba/novosti/gameri_p ... ing_set_up
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Didakta je neki rebrand ili neki novi kolach?
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Postoji milion godina u Sarajevu-
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    postoji ova didakta 100 godina,prije su bili aktivni i reklamirali su se
    ovo je izgleda da se opet malo istaknu

    nego malo mi nejasno ovo gore oko igre...je li mozemo uslikati bilo sta sto posjedujemo od hardware-a ,bilo koju komponentu,mis,monitor ?
    bitno je samo da se vidi pozadi didakta stranica

    btw.nagrade su odlicne,posebno ova mehanicka tastatura
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mozes, al su nagrade kita, i vidio sam klinci imaju svemirske setup-e
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko je napravio veće seljačenje sa rgb osvjetljenjem taj ima veću sansu za (schrott) nagradu. :lol:
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da se ne prijavljujem onda :D
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: Asus & Didakta giveaway

    Para na paru, uš na fukaru, uvijek važilo jbg. :D

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ne znam što bezveze pljujete po nagradnoj igri. Ne morate ništa kupiti da bi učestvovali, trebate napraviti sliku i poslati pa ako dobijete dobijete. Ovdje izgleda postalo moderno pljuvati redom šta se stigne :roll:
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ja ne kontam otkud tolike frustracije, sve smeta, nista ne valja... Da je nagrada 10 maraka - nagrada je, nesto je neko organizovao, desava se nesto na nasoj mrtvoj sceni pa je logicnije podrzati bilo kakav vid budjenja, bez obzira sta je danas u trendu a koliko mi bili mimo tog trenda. Ljude zanima ono sto im donosi pare, ako su to trenutno jelke, tako ce biti. Kako god, nagrade nisu dodijeljene, ne znate ko ce osvojiti, ali bitno je nasrati se, samo je pitanje sto bi reko seselj mozete li da pojedete sva govna koja ste izasrali...

    Nije mi bilo mrsko, pregledao sam slike, i koliko vidim, najvise lajkova ima slika sa mining rigom na stolu. Toliko.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad im pogledaš cjenovnik nek' budu zadovoljni da se i u ovom kontekstu priča o dotičnoj radnji.
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa nemoj kupovati, ili je fol da ti lakse bude kada se naseres?

    Jbt, na forumu samo mozes procitati pljuvanje, desava li se ista lijepo... sve je smece, sve je skupo, ljudi su glupi...cemu onda mazohizam i ostajanje ovdje?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zadnji put kad sam provjerio ovo nije jednopartijski sistem, nek' svako govori šta hoće sve dok nema psovki, dogme i nacionalizma.
     
  14. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    A sto ne bi onda bilo i toga? Po cemu tvoje sranje ima prednost nad recimo nacionalizmom? Pa neka govori, ti seri, ja cu pitati sto seres, nema problema.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Buraz fino napustiš forum ako ti se ne dopada, nema potrebe za nerviranjem i takvim rječnikom. Nije niko dužan objašnjavati svoje stanovište, pogotovo zbog tako banalne stvari.
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Haha, koji dupli arsini. Ne nerviram se ja uopste, smijesno mi. Tebi se ne dopada nagrada - napisao si to. Meni se ne dopada to sto si ti napisao - da napustim forum?
    Znaci iznenadjujes me.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma kakvi, nema to veze sa tvojim neodobravanjem mog nedopadanja već si sam rekao gore da ti se ne sviđa "klima":
     
  18. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa kao sto vi smatrate da su nagrade sranje i pisete to, tako i ja smatram da su vase zalopojke sranje i napisem to. U cemu je razlika? Ako mislis da si bolji od mene sto mislis drugacije, u istoj si ravni kao i nacionalista, dogmatik itd...
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Previše si se ti investirao u banalnu stvar od koje nemaš apsolutno nikakve koristi.
    Moje mišljenje je samo moje, nema veze sa osjećajem superiornosti, i nisam ga dužan za tebe raščlanjivati, jasno?
     
  20. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ti mislis da bih ja ovdje pisao da mi nije dosadno trenutno, cekam neki upload :D
    Isto tako i moje. Ja mislim da ti je zalopojka sranje i ostace na tome. Sve kul, ti ignorisi to sto ja napisem ako ti smeta, a jel tako?