ASUS TA-881 Midi Tower ATX, 350W

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by TopniK, Sep 4, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Zadužen sam da jednom komšiji sastavim komp.

    Uglavnom izabrao sam ovu Asus M2N, AMD DC 4200+, 1 GB DDR2 800, HDD Hitachi 250 GB i Palit 8600 GT.
    Interesuje me da li će se sve ovo moći fino napajati sa napojnom navedenog kućišta. Znam da ova levatska Čunga Lunga kućišta sa napojnom od 400-500 W zapravo jedva daju i 60% od toga. Pretpostavljam da ova napojna budući da je od Asus-a daje makar 300W.

    Hvala.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Gdje kupujes? Mani se asusa.
     
  3. Looney

    Looney Komšija

    Mochi che da napaja ali ASUSova kuchishta su bezzze :p
    Kod mene konfa iz siga ide na josh Čunga-Lungastijoj napojnoj od te ASUSove ;)

    @Dog
    Mislim da je to u Ingelu
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Koliko ja znam u asus trpaju fortrona sa asus naljepnicom
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    :shock: :shock: :shock:

    Svashta je moguche. Ali to ne mijenja chinjenicu da im niti jedno kuchishte nema otvore za 12cm ventove shto ih chini, za te pare, bezveznim.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma kucista su im totalni EMO. Mislim, tesko je ovomo modelu konkurisati s obzirom na napajanje, ali ipak je gay. A jos je i ruzno.
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    U pitanju je Ingle. A ovo kućište je jedina varijanta s obzirom da košta 100 km što svakako prelazi granicu budžeta. A mislio sam ići na neko levatsko kućište sa Ping Pong napojnom 400W do nekih 50 KM, ali mislim da to već ne bi moglo napajati navedenu konfiguraciju.

    Pa šta sad? Da li da izaberem ovo kućište? Mene ne sikira toliko ako nije kvalitetno urađeno jer svakako neće ići meni. :) Bitno je samo da to može stabilno služiti svojoj svrhi.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    U tom slucaju bas i nemas izbora.
     
  9. Looney

    Looney Komšija

    @TopniK
    Uzmi ti tog ASUSa ... bolje nego neko čunga-lunga