Athlon 3800+ X2

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ming, Aug 1, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jako, ali jaaaaaaaako dobar izbor.
    Ta gigabyte-ica je najbolja ploca koju je ta firma ikad napravila i trenutno je to najbolja ploca za conroe. Uzimaj!!!
     
  2. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Jebga jeste da offtopicam ali da ne otvaram novu temu dzaba.

    Ima jos i DS4 verzija ploce pa neznam da li ovu ili tu iako je ova DS3 pobrala nagrada i gledao sam reviewe u svemu je dobra.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma slobodno uzmi DS3. Nikad nisam volio gigabyte ali ova DS3 je zvijer :)
     
  4. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Dobro.

    Sva sreca da promjeni odluku sa AM2 na Conroe :)
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    AM2 je trenutno vrlo los izbor. Ili 939 ili conroe, naravno ako se ima para ovo drugo :)
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    u petak sam gledao odokativno kako radi mashina sa conroe 6600 nakav inzinjerski primjerak.
    Pih kaka...mislim necu ni reci na kakvoj sam zalosnoj ploci palio conroe al opet ja tu nevidim razlog da neko izvali 400km za proc.
    Opet sad za sad sam veliki protivnik dc-a jer fakat nista nedobijaju ni profi ni amaterski korisnici jednostavno druga jezgra neradi nista konkretno.

    Lupam ali fakat kad je izasao amd 64 a kad win xp 64 (linux izostavimo iz price) da li iko od nas koristi xp 64?
    Zasto onda svi misle da ce preko noci odjedno sve biti dual core kompatibilno.MOZDA za 2-3 godine al veliko mozda.
     
  7. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    mozda trenutno aplikacije nisu prilagodene za dc, ali na multitask-u je to druga prica .... sve to na dc-u ide ko s pjesmom...i ne osjeti se da ista radi.....dok za sc je to patnja
     
  8. Eustace

    Eustace Aktivista

    ja kupio 4200+ cpu. jos nisam radio oc. malo kasnije. :)