ATI 9600 PRO 256mb

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Tony Montana, Feb 14, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    posto je ova kartica trofac pravi kolko sam cuo a imam je...ima li ikakav nacin da se njen rezim rada popravi...moze li se clockovati i pomocu kojeg programa...???i dali je preporucnjivo da se to radi
     
  2. GV

    GV Komšija

    Baci ti to kroz prozor (ali mi prethodno javi adresu) :wink:
     
  3. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    ma haveru koga kod sam pito kartica katastrofa..pa tita mi ima li ista da je dobro na njoj
     
  4. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    otidji na sticky:ultimate collection na hwb i pogledaj overclocking utilities
     
  5. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ma nije uopste losa kartica, vazno je da je directX9, skini Omega drivere u njima imas alata za clockovanje i sva ostala sranja
     
  6. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Slazem se koliko toliko. Ja imam ati radeon 9600se 128MB i clockovanom igram igrice. Zadovoljan sam. Presao fear, far cry, fahrenheit, sve call of duty, sve medal of honnor, sve prince of persia,... Vazno je da ti radi i da je grafika solidna makar. Kod mene cesto na high i sve fercera fino. :D
     
  7. Ace_

    Ace_ Aktivista

    bez AA i AF i u 1024x768 medium kladim se da sve igre idu preko 30fps-a, ljudi istresaju pare na 6800ultre a sa 150KM uzmes karticu i igras se kao i oni, samo oni nabrijavaju AA na 8x i igraju u 1600x1200, a zapravo kad se udubis u igru grafika uopce nije bitna
     
  8. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    doduse u pravu si!.......kako ba nije bitna..kakooooo :evil:
     
  9. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    a koliku ulogu ram memorija igra u tome??
     
  10. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    FEAR jeste prezahtjevan, ali nisam se nimalo odusevio igricom. Sta ce ti svi efekti i sve to kada igrica nema zanimljivu pricu niti ista ostalo. Ja sam presao FEAR sa 9600se clockovanom naravno. Grafika je bila haman na minimalcu. I kada sam presao igricu, razocarao sam se. Nije mi se nista svidjelo u njoj. Bezveze je. Najvece iznenadjenje mi je Fahrenheit. Zaista odlicna igrica. Takodjer FABLE. FABLE sam igrao i dan i noc. Premocna. Primjeti se razlika u grafici kod mog buraza sa 6600GT i kod mene sa 9600SE, ali fakat, kada se zaigras, to se ni ne primjeti haman.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ja imam 9800pro pa mi na ovoj kanti jedva gura NFS MW.... samo cekam dan da zapalim maticnu i proc :x :twisted: :twisted:
     
  12. 3125

    3125 Komšija

    Loše optimiziovan sistem. Ja imam R9600XT NEclockan i NFSMW fura na haman pa max detaljima
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    e jebi ga.. nakon friske instalacije windoza... znaci bez anti svega firewalla i onih zezancije ide isto....
     
  14. Ace_

    Ace_ Aktivista

    spor procesor,
    i ne slazem se da je FEAR slab, ima IMO najbolju atmosferu u FPS-ovima do sada, sve te podsjeca na strah(zvukovi, ona prokleta cura i njeni slucajni izleti pred tvoj ekran..sve) i prica nije toliko losa
     
  15. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Nije mi bilo toliko strasno. Strasniji mi je Doom3. Furas u totalnom mraku samo sa puskom ili samo sa lampicom. Pa kada lampicom ugledas par onih stvorenja, panika te uhvati da prebacis na prvo oruzje koje stignes da ih jednostavno razvalis. Igrao sam bas puno FPS igrica, ali nije mi se pokazala zestokom FEAR. Ima boljih jednostavno.
     
  16. 3125

    3125 Komšija

    A još govoriš IGRICE
     
  17. ming

    ming Veteran foruma


    FEAR je sav skriptiran rezirane scene, a to nije neki fazon.

    Probaj Clive Barker's Undying, ili Silent Hill.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma meni su sve igrice...




    cize-blize... kliseri.... corabaka....

    TO SU IGRE! :D
     
  19. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Igrao sam par minuta Silent Hill, i kada sam primjetio da mi je previse bolestan, odustao sam od igre. Fable mi je u zadnje vrijeme bio naaaaajbolji. Uvjerljivo.
     
  20. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Silent Hill jes fakat strasan ali i ja sam ovaj zadnji nastavak izbriso jer je previse bolestan bio
    ps: Odakle si iz Bihaca :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.