Ati driveri - instalacija na notebook

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by nenadjebivi, May 7, 2010.

  1. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Pozdravljam

    Nakon googlanja nasao sam par rjesenja ali ipak nisu mi bas "kako treba",pa sam htio pitat imal ko iskstva iz prve ruke sa instalacijom Ati drivera na notebook,imam Toshibu A 500 sa Ati 4670 grafickom pa me zanima imal kakav program,nacin ili nesto slicno da instaliram drviere naso sam ovaj Mobility modder al on radi samo sa 9.2 i nizim verzijama...
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  3. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    toshiba approved ? imam win 7 instaliran ? de molim te pojasni Toshiba approved ? gdje sta kako ?
     
  4. pac

    pac Komšija

    Negdje na toshibinoj stranici ces naci da pise uz drivere "Toshiba approved" to ti znaci kao da su ti driveri OK za taj hardwere.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne bas tako, mozda sam se lose izrazio, ali mozes skinuti drivere sa ATI stranice za tu grafiku samo ako je proizvodjac laptopa (u tvom slucaju Toshiba) to dozvolio. Ako nije, onda moras direktno od proizvodjaca preuzeti driver koji cesto nije "up-to-date". Kako god, otidji na ovu gore ATI stranicu, nadji drivere, probaj ih instalirati, ako ne upali onda svrati do Toshiba Europe ili UK stranice i tamo trazi dalje.
     
  6. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Naso,skino,instaliro radi sve oke,hvala vam :)