ATI RADEON 9700...

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by JaLa, Oct 4, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    de iskusni po tvom strucnom misljenju zasto je SLI bolji od CrossFire-a :?: :|
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U svakom slučaju SLI se pokazao kao bolje rješenje nego li CrossFire...

    Aaa ljudi dragi moji, zar niste gledali onu nVidia reklamu? a?


    (Da me neki ljudi ne bi omah napadali jer to očekujem, shvatite ovo kao pihhh... ironično ili šta li već, samo ne pametujte...)
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ma citao po netu malo i zakljucio da je puno bugova. Sistem rekla kazala.

    Jedini problem je sa slabim osvjezenjem u divljackim rezolucijama.
     
  4. monK

    monK Komšija

    [​IMG]

    @ iskusni, zar nisi čuo za SLI Fire, zagarantovano otklanja sve BUG-ove iz računara...
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    Uzeo sam ovu HERCULES ATI RADEON 9700PRO 256bit 128mb. Extra dobra grafulja, bolja od ABIT RADEON 9550 128bit 256mb. Uz 9700pro sam dobio odgovarajuci HERCULES CD sa driverima i installirao. Poslije toga sam dobio nove ATI CATALYST 5.8 drivere i installirao ih preko ovih starih. Bilo je nakih errora i svega. Poslije toga sam sa DRIVER CLEANER PRO izbriso sve o ATI-u i HERCULES sam izbriso jer se nije mogao u CONTROL PANEL, ADD/REMOVE PROGRAMS izbrisati (error). Nako svega toga sam htio da installiram CATALYST 5.8 alii to nije uspjelo. Prijavio mi je nakav error da prvo installiram ja mislim derfault drivere...
    Sta bi to moglo biti i kako cu na najjednostavniji nacin installirat no vi CATALYST 5.8???
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Prvo reinstaliraj sistem, pa instaliraj zadnje drajvere.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Slipstream WinXP instalacija, i samo ATI-jevi oficijelni driveri - nista OEM Hercules gluposti. I batali Control Center.
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    e ta ti je dobra moj halide.
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija


    to sam vidio davno :lol: