Ati radeon hd 3300

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by amerl, Dec 10, 2011.

  1. amerl

    amerl Novi član

    Pozz... Graficka mi je integrisana, pa bi htio kupiti normalnu (vec sam u naslovu naveo koja je) pa bi me zanimalo kolika bi cijena bila 512 mb ili 1gb , naravno ako iko zna, ne bitno polovna ili nova...
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ako sam te dobro razumio,ti bi ovakvu istu graficku samo da nije integrisana ali...

    ne postoji ti ovakva ista graficka,niti bi to imalo smisla
    a to sto si spominjes 512 ili 1 GB je manje vise nebitno,to je bitno kod vecih dijagonala i visih rezolucija

    de ti nama reci koliki ti je budzet,da li igras igrice,koliki ti je monitor i na kojoj rezoluciji inace igras a mi cemo ti dati neke prijedloge i naravno koja ti je maticna ploca
     
  3. amerl

    amerl Novi član

    Ma slabo se razumijem u ove stvari, kao sto sam vidis iz texta :$ Htio bih do 150 KM , igram igrice , monitor LCD 22 inca, maticna ploce je Foxconn A7DA(-S) v3.0
     
  4. Soviet

    Soviet Aktivista

  5. selvin

    selvin Moderator

    Pa ako ce vec 4xxx seriju nek uzima polovnu, zasto bi davao tolike pare za tri generacije unazad.
     
  6. Soviet

    Soviet Aktivista

    I to sto kazes, a moze i ove HD5670 ili HD6670 iako su slabije malo, da moze makar dati 200KM, mogla bi se naci dobra polovna karta za te pare.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ima na Piku nove Gainward GTS 450 1GB Golden Sample za 130KM + dostava (11KM).. LINK

    Navodno daju i 1god garancije..
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    King vidim da radis to vec par puta kao da si placen, ali nemoj bezveze preporucivat ljudima po forumu te grafe, a nisi licno isprobao, nego naletio na search, sto od nas svako moze uradit.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa ti mu preporucujes da uzme polovnu grafu..

    Gdje ce je drugo uzeti nego na Piku..

    Ja mu postavim link za novu grafu na Piku i ne valjam.. :smt005 :smt005

    Pa sta trebam da kupim grafu,da vidim da su OK pa da mu onda preporucim.. :lol:
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Drugo je preporucit da uzme polovnu grafu pa nek sebi trazi, a drugo 10 puta na forumu staviti isti post sa istom grafom i preporucivat da ljudi uzmu sa sumnjivom cijenom. Ne moras kupit grafu, ali nisi cuo ni za jedno pozitivno iskustvo sa ovim grafama, a svaka treca preporuka ti je to.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa da,da je cijena 200KM onda bi ti bile dobre.. :lol:

    I nikad nisam ovu grafu preporucivao,bili su GTX 460 modeli koje sam spomenuo 2 -3 puta..

    Et ti budi konkretan pa mu predlozi.. :smt005

    Ma bjazi ba.. :smt006