ati radeon x1650 pro 512 agp ddr2 128 bita

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by emir_, Feb 7, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. emir_

    emir_ Novi član

    http://www.pan-ex.net/slike/09271.jpgupravo sam uzeo ovu graficku karticu ako moze pomoc oko seting postavki i vase misljenje o ovoj kartici...prije ove imao sam nvidia 6600 LE...gurala ja mnoge igre...fps na counter strike je bio 100 a sad sa ovom grafickom racunar mi se restarovao a fps je sarao od 50-60-100....zna li neko kako da rijesim to.

    hvala
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Provjeri da ti nije ukljucen antialiasing u catalyst control centru i ako nisi dizao sistem ponovo poslije Nvidie trebao bi barem pocistiti nvidia drivere driver cleanerom iz safe moda.

    Sto se tice restartovanja,nesto ne znam jel ta 6600LE treba dodatno napajanje a x1650 treba 100% pa moguce je da te napojna zeza ako je kakva taraba.
     
  3. emir_

    emir_ Novi član

    trebala je napajanje...i prje mi se restartovao racunar pa je poceo lediti...i nisam ga dan dva palio i nakon dva dana ga upalim radi normalno...sve do danas i sad ako pokrenem nesto zahtjevnije restartuje se i ja mislim da je napojna...ali danas sam izletio 110 za graficku i sad jos napojnu moram...stvarno nemam srece:D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
     
  4. emir_

    emir_ Novi član


    moze lock :roll:
     
Thread Status:
Not open for further replies.