Audio "problem"

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by nenadjebivi, Nov 20, 2011.

  1. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Pozdravljam

    Imam jedan cudan "problem" dakle kad igram igre i kako sam primjetio Team Speak kad mi je ukljucen u odredjenim momentima windows ili neka aplikacija mi na aktiviranje mog ili necijeg mikrofona smanji sve na trenutak pa vrati na normalu,to me jako iritira i ne znam kako da iskljucim taj "feature" a probo sam sve zivo,iskljucio neke audio opcije i to,ako ista znaci u pitanju je Dell N5110 i prvi put imam ovaj problem na proslim racunarima nikad nista slicno imo nisam
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to smanjivanje se desava zbog mokrofona,cim se on aktivira automatski smanji ton na racunaru na nekih 65-70 %
    e sad kako to smanjiti ne znam
     
  3. GW

    GW Moderator

    To su u osnovi ne bi trebalo događati. Meni ne Steamu to fino funkcioniše. Možda da probaš noviju verziju Team speaka, ili da probaš otići u control panel>sounds>comunications i čekirati opciju "do nothing".
     
  4. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Ma ta mi je opcija prva na pamet pala i odradio sam to odma,medjutim definitvno il bug il nesto,ukljucim onaj windows mixer i lijepo se vidi kako spadnu dole kvakice i vrate se nakon pricanja,jednostavno iritira me to ne znam kako da rijesim,evo skidam najnoviju verziju TS-a,mada cisto sumnjam da ce pomoc sta,googlo sam i vidio sam da jos ljudi ima isti problem medjutim nisam nasao rijesenje nikakvo