Aux izlaz iz zvucne u liniju problem

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Maidxxx, Sep 6, 2011.

  1. Maidxxx

    Maidxxx Novi član

    Evo ovako od kako sam kupio novi racunar svaki nekoliko minuta mi se na liniji cuje sustanje,do sada mi to nije bilo na starome racunaru.
    Iz racunara ide onaj normalni aux kabal znaci na jednoj strani konektor onaj za racunar a na drugoj crvena i bijela zica koje su ulaz u liniju.
    Zna li neko do ćega bi moglo da bude to ?
    Zvucna kartica je soundmax integrisana.
     
  2. _amar

    _amar Aktivista

    Da ti nije kablo otislo?
     
  3. Maidxxx

    Maidxxx Novi član

    kupio sam drugo ali opet isto
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li i na starom računaru bila integrisana karta ? Ja sam imao slican broblem samo je kod mene brujanje/šuštanje bilo konstantno te je navodno bio razlog interisana karta.
     
  5. pac

    pac Komšija

    Kod mene je prob ako imam stare drivere onda se cuje sum kad je malo vise pojacana linija, sa novim driverima se cuje brujanje kad nema nikakvog zvuka isto kao da se zvucna iskljuci ako nema posla.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to ti je do linije,odnosno do nekog otpora koji kablo (aux) pravi sa linijom i ima kao neko brujanje,nekada glasni sum,pogotovu se cuje kada nije pustena muzika,kada je samo skopcano tako
    kod mene su i neki zvucnici tako pravili,recimo prosli 5.1 sistem,dok sada lg kucno kino koristim kao zvucnike i nema mi tog brujanja,a na liniji obicno bude
    rijesenje ne znam