Barton 3200+

Discussion in 'Računari i komponente' started by Virty, Sep 5, 2005.

  1. Virty

    Virty Aktivista

    imal se gdje kupit barton 3200+ ili 3000+ FSB 400?
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Za manje para ti preporucujem Barton Mobile 2500+ ili Mobile 2600+ , pa stavi FSB i 500 ako hoces :wink: Mislim da su ti procesori trenutno rijetkost, jedino ako neko ima da ti proda, mada i to sumnjam... Ovaj mobilni ti je 200 KM nov, a radi i na 3500+ a ne 3200+ :)
     
  3. Virty

    Virty Aktivista

    Ma znam...ali sam kontao da ne clockam nego da stavim samo taj 3200+ sa normalnim hladjenjem,ali sam isto razmisljao o 2.5 mobilcu sto cu i uradit kako stvari stoje :)..fakat je nemoguca misija sad nac 3200+ ili 3000+ na 400 FSB.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Mobilac je bolje rijeshenje
    na 3200+ radi na 1.45 v
    a to XP vanila moze sanjat.
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ma odmah ti nabavi mobilca, jos ako imas dobru plocu... Kao sto Deloren kaze radi na naponu 1.45 tako da i u ovom slucaju dolazi u obzir normalno hladjenje, meni je idle temperatura na 3500+ bila 36 C, a o full opeterecenju necemo :D (57 C)
     
  6. postal dude

    postal dude Aktivista

    ama jede malu djecu i dere guzove taj mobilni pa eto jaran ga digao na 3800+ sa 2.5+
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    dobar clocker je i ovaj moj proc. ide čak do 4 GHz sa 1.5 V (default 1.4V)
    a taj barton sam vidio kad sam bio u Bihaću u jednoj shopu ali ne sjećam se imena
     
  8. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Ide do 4GHz frekvencija...a temperatura? :lol:
    Ti se nashao sa Prescotom poredit protiv Bartona :roll:
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jel to ima u BiH kupiti tecnog helija. :?: :!: :mrgreen:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    :mrgreen:

    Iskusni ne propusta priliku da pokaze svoje kvazi klokerske potencijale. Momak je konvertibilan do bola. :mrgreen:

    Pitanje za Iskusnog, jesil ikad klokirao harmoniku. :?:
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    ja idem u muzičku školu i sviram harmoniku i jesam je kloknuo :mrgreen: sad kad pritisnem dugme hori se kuća :D . I za sleepera nema tečnog helija ali možda nije prescot (jebem ga ja nisam baš toliko siguran) jer svaki program pokazuje "Presccot" ali sumnjam u to jer se ne grije previše (kao northwood) ali opet ima SSE3 instrukcije i sad ne znam jebemu :evil:
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    To ti je ''Jelah'' jezgra umjesto napregnutog silicija koristen je cista Bosanska Hrastovina.

    -Jel kad se ugrije pusta etericna ulja?
     
  13. postal dude

    postal dude Aktivista

    ima ukrast zato ili kupiti za velike pare
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ti mi samo reci gdje. taman mi treba za neke eksperimente. :idea: