Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mozda nema puno servera, ali nadjes se da uvijek uletis na neki puniji, ja sam igrao krajem prosle pocetkom ove godine i nije bilo da ih je nesto falilo, doduse mozda nisam trazio neke servere se specificnim mapama
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    To i jeste problem. Vecina BF3 servera je recimo caspian, firestorm i bazar. Imaj na umu da smo svi na tim mapama proveli stotine sati. Koliko god da su dobre, dosadile su drug. DLC-ovi se slabo vrte. Aftermath bi mogao igrati stalno a eto gore na listi, nema ni jedne mape iz tog DLC-a. Tu i tamo se nadje karkand ili neka zalutala mapa ali opet, kvalitet igraca je jednako opao. Sada su te igre u stilu free 2 play fps zayebancija. Niko skoro ne igra objective. Pogotovo na vanila mapama.

    BF4 je slicna prica. Šangaj i zavod dominiraju ako ne racunam metro grudvanje.

    Od starih battlefielda se jedino posteno mozes naigrati u BC2. Tamo je iz nekog razloga i dalje kvalitetan komjuniti. Ima servera koliko hoces.

    Vjerujem da bi starije battlefield igre bile u dosta boljem stanju da su na steamu.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    štaš, to ti je tako uvijek.

    vecinom se igraju vanilla mape
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam preko vikenda nasao solidan rush BF4 server sa dobrim mapama, pun je stalno i nemaju spamera, jedan snipe po timu, nema dmr, rpg, he i sl., odmah te ljude kikaju.
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Probao se vratit na BF3 nakon 2.5 godine, instalirao sve, odigrao nekoliko mapa, prazan osjećaj. BTW još uvijek sam Top Jet Pilot na HWB platoonu
    Imam kupljen i BC2 na Originu, to je sljedeće da probam, iz sjećanja bila je to tona zabave!
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja mislim da je meni sestrin malac izbrisao Soldiera na accountu. Imao sam dva ovaj prvi glavni sto sam haman otkljucao sve, i jos jedan s kojim sam isao ispocetka.

    Nedavno kad sam ulazio, vidim nema ovog glavnog. Tuga.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    najvise mi se svidja muzika :p
     
  9. lolak

    lolak Aktivista

    Thankfully, fans won't have to wait long for the fourth and final expansion, as the developer announced today that Apocalypse is scheduled to land this February to Premium Pass owners, inviting players to "participate in the most brutal battles of the cataclysmic great war."

    The expansion brings along five new maps in total, three of them are standard ones:

    • Passchendaele – Once the quiet countryside of Belgium, now a nightmarish landscape of blood and mud. Claw your way across the devastated landscape and huddle for cover in dugouts and tattered ruins.
    • Caporetto – Fight in mountain trenches near the Isonzo River as the Austro-Hungarians face off with the Italian army in an uphill climb.
    • River Somme – The scenic wheat fields by the Somme river transform into hell on earth from devastating artillery barrages.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam kome izdaju, neki dan gledam pet servera puno, ostalo sve prazno. Do ljeta ce ostati tri servera kao na BF4, od toga dva vrte samo dvije mape.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima vise servera jer ima igraca:

    Peak 24h
    25,312

    ..ali ih ne prikazuje. Ne znam koji je djavo ali je to od prvog dana tako. Uradis refres, nestane onaj server sa igracima i pojave se svi prazni itd. Nedavno sam je probao sa onih 10h trail i isti klinac. Jedva nadjem jedan server.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jbg ako ne mozes naci server onda kao da ih i nema :) Mozda je to sa konzolama 25k igraca... Kako god, bijedno je to, BF3 je toliko imao u beti :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako su to jadni brojevi. Euro Truck Simulator ima 40 hiljada na steamu haha
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa naravno kad je bolja igra :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Trecerazredni modovi imaju vise igraca. Reciklaza ih je dovela na ovaj nivo. Iz godine u godinu gameplay isti, ako ne i plići
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nails nahajpo si me da ponovo instaliram BF3 :) Morao ponovo skidati fajlove za engleski jezik, kod mene ruska verzija :)
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bez cheata nemoj ni ulaziti :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ponekad je upalim ovo kako sam je uzeo prosle godine i na DLC mapa još nisma vidio čitera. Danas sam odigrao dvije na sharqi i jednu na bazzaru i bila je čiter-free. Hakeri se vjerovatno prebacili na popularnije igre.

    Ima dosta servera sa aktivnim adminom pa to bude odmah kick/ban iz igre.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma da mi je pokrenuti, ova ruska verzija je uvijek zahtjevala malo patnje prije nego se sve podesi...