Battlefield 1942 problem...

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Inzinjer, Sep 25, 2003.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Nedavno sam kupio u potpisu navedenu konfiguraciju.

    Prije sam imao celeron i bla bla.al hajd nije bitno.uglavnom prije mi je sve na battlefieldu išlo kako treba.

    Sa ovom novom konfiguracijom ni sa jednom igricom nemam problema ali et počelo je sa battlefieldom.

    O čemu se radi?

    Iga ide ko zmaj sve glatko ali zvuk je sjeban.

    Oni njihovi dijalozi su na nekim jezicima poput japanskih ali sto puta brzi a kad pucam isto kao da je zvuk pucnja sto puta ubrzan.ne mogu vam možda objasniti kako zvuči al et kao da je japanskom koji je ubrzan za 103 puta.

    u onim opcijama za postavke zvuka sve sam probao ali niša.ama baš sve.

    što se tiče sad igre samo da kažem da su to oni isti CD-ovi koji su i prije bili.

    znači do mog novog računara je.

    Ali šta?
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    e sad fakat neam pojma :cry:

    imo sam slicnih problema kod colina3, uglavnom kad bi mi zvuk bio uključen (normalno je radio) tad je grafika stekala, kad bi iskljucio zvuk (no sound naredba napisana u komandnoj liniji desktop ikone) grafika bi isla savrseno. e al da me jebes nemrem se sjetit kak sam to otklonio :D ne bih se bas kladio, al mislim da sam instaliro sistem nanovo... winxp-nforce driveri-dx9-detonatori-ostali hardwer-norton i slicna sistemska sranja-igre... tim redoslijedom
     
  3. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ma sve sam probao....

    Sve sam to probao ipo sto puta al ništa.ma jebiga tam.šta ću mu.
     
  4. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ma moguće je

    Ma moguće je da je i so procesora.ne vjerovat hoću da kliknem na my documents i ne stignem kliknut on ga već otvorio.brzina do bola braco.