Battlefield 2 GF4 problem

Discussion in 'Igre i konzole' started by HK_31, Jul 4, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Vjerovatno sto su nebuloze u pitanju :idea:
     
  2. monK

    monK Komšija

    yoda sindrom je odvratan...
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nabijem vas lijepo. Premečite riječi koliko hoćete.
     
  4. HK_31

    HK_31 Novi član

    imali iko ista sta korisnije da kaze, ili cete se prepucavati ovdje. boli mene k*** kako ko prica ili pise, ako ko ima sta reci korisno neka kaze...
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ništa, čekaj neki patch. BF je batina od igre, bilo koji, igrao sam svaki do sad. Zapravo, ovaj zadnji ne mogu, nemam čim.
     
  6. HK_31

    HK_31 Novi član

    to i jeste problem što su developeri i izdavaći već najavili da u narednum patchevima neće biti ukljućena podrška za GF4, mada nikad se ne zna. Nadam se da će podleći pritisku i izdati taj patch sa podrškom za GF4 seriju.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako su vec najavili da su otpisali GF4 seriju, mislim da ti mi ovdje mozemo jako malo pomoci. ili stalno pretrazuj stranice da nadjes neoficijelne patcheve ili crackove, ili uzmi drugu graficku ako ti bas Battlefield toliko znaci.
     
  8. HK_31

    HK_31 Novi član

    Izgleda da cu na kraju morati nesto uraditi od toga, a mislio sam samo sebi malo olaksati, da se ne peglam po internetu, posto sam vec neke stvari isprobo ali ne rade.
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Samo nemoj bogati kupovat novu graficku radi Battlefielda 2, ne vrijedi vjeruj mi. Radije sacekaj nesto sto ce grafikom, gameplayom i idejom opravdat hardverske zahtjeve.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tesko da ce toga na PC-u biti u skorije vrijeme. Mozda UT2007 kojem je GF7800GTX optimum za igranje (a onda tu upadaju i druge komponente).
     
  11. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    ili 2 days to Vegas
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jos nije sigurno da ce izaci za PC.
     
  13. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa rekoše da će većina igara kojr izađu za next gen konzole izaći za pc,a ionako ne bi bio ni predstavljen u hakeru da neće izaći za komp
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    E nek izadje FF ili GT za PC.
     
  15. HK_31

    HK_31 Novi član

    vjeruj mi ne kupuje mi se graficka radi BF2, cak i kad bih htio nemam para trenutno za to. a sto se tice ut2007, misli da cu radi njega morati citavu novu masinu uzeti, ako bude onako zahtjevan kako su najavljivali...
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ili fino uzmes X360 koji kosta samo ko graficka i igras s merakom bez prevelike praznine u dzepu. :smt001
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Good point. PC mi pocinje ic na zivce, sve je preskupo, a nidje kvalitetne igre. One koje budu kvalitetne ionako se prebace na konzole. Ozbiljno razmisljam da odem u konzolase, ljudima je lijepo, ZABAVLJAJU ih njihovi uredjaji, za razliku od igara na PC-u.
    Ebga, nema smisla dat 3000 KM i samo se igrat, a upravo to se radi...
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Nabavija PS2 i nabija komp na nogu :mrgreen:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jos kad instaliram linux na PS2 i kupim usb tastaturu, prodajem komp. :mrgreen:
     
  20. staljin

    staljin Novi član

    http://www.gamecopyworld.com/ imas neki GF4 shader mod, koji omogucava igranje BF2 sa GF4 na 1024x768 na LOW.

    Bolje i to nego nista.

    Staljin