BattleForge

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 5, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
    Od mene mala preporuka za ovu free strategiju. Jedina razlika, koliko je meni poznato, izmedju pretplatnika i free igraca jeste sto premi korisnici dolaze brze do karata. Ali, koliko mi je poznato, igrajuci svaki dan po 15min se dobije jedan BF novčić gdje se moze kupiti neka random karta svaki dan.

    Eh ono sto mene zanima, ako ima nekih iskusnijih igraca jeste PvP. Nisam konkurentan nikako. Koliko sam primjetio, likovi štancaju nekakve živuljke sa manje resursa nego sto ja imam a ja se jedva borim da izbacim nekoliko defaultnih vojnika. To prilicno lici ovoj sceni.

    Pokusao 2-3 puta i drasticno sam slabiji.. il ija negdje pravim gresku pa ako neko zna u cemu je fazon, bilo bi najs.

    BattleForge website
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    poceo ja igrati :D jedina igra na kompu cini se fino :D owno sam one na tutorijalu XD
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' si glavni.. hehe. Odigraj kampanju. Nije losa samo kratka. Jedino sto misije dugo traju. I javi kako ti ide na PvP..
     
  4. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Igrao sam prije otrpilike godinu, ima cak i moja tema na ovom forumu. Uglavnom, ako ne mislis uloziti nesto novca u karte, mislim da gubis vrijeme. Igra se moze igrati besplatno, ali ako hoces da se natjeces sa drugima potrebno je kupiti par kljucnih karata (ili koji booster ako se osjecas sretnim) :) Ja sam naucio igrati tako sto sam gledao replaye i kopirao taktike. Naravno, pogledaj kako iskusniji igraci prave deckove i pokusaj prilagoditi svoj stil igre tome, za pocetak :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je tako, onda nista. Da se ne gnjavim djabe.