Beckup na dvd sistem (c: particija)

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by vic dream, Dec 28, 2008.

  1. vic dream

    vic dream Novi član

    pozdrav svima,instalirao sam čisti xp sp3 sa svim novim drajverima i programima kojim se služim,te svim nadogradnjama trenutnim.

    sad bih volio napraviti botabilni dvd sa kojim bih sačuvao znači apsolutno sve sa c: particije u mom slučaju to je nekih 13GB,, jeli moguće tako nešto kompresirati na običan dvd,,,ako netko zna neki tutorial šta i kako,i dali uopće postoji program koji će sačuvati trenutne drajvere i sve programe instalirane,,
    ,googlao sam ali nisam našao ništa opširnije,, uglavnom je za beckup na hdd... tnx svima! :?:
    i pitanje još jedno kako takav image vratiti? ako se desi pad sustava,jeli moguće odmah sa takvog dvd-a ako ga je uopće moguće napraviti?
     
  2. dzeri

    dzeri Aktivista

    Nero Ghost, s tim sto ce ti trebati vise DVD medija, ocito.
     
  3. vic dream

    vic dream Novi član

    probao sam nešto raditi sa Ghost 8 ali bezuspješno,rezultat pada sistema,kreirao mi je Dos i nije se htjeo podići sustav,,imao sam klasični beckup na drugoj particiji i sad ga vratio i vidim da ni to ne funkcionira kako treba imam neke probleme sa kernelom tak neš izbacuje,,nema pola drajvera,,programi ne rade svi,,nema više ie7 nego 6 nood neradi i masa stvari,,,
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Acronis True Image
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ... all the way.