Beet them up...

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, Aug 18, 2008.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Nisam dugo odigrao neku igru u ovom stilu. Zadnje što sam igrao a odnosi se na pomenuto, je Enter The Matrix (koji me nije oduševio) davne 2004 i The Lord Of The Rings: Return Of The King, (solidna igra) također prije neke 3-4 godine.

    Koju biste mi vi igru preporučili a da je u ovom stilu? Znači ono, udaračine sa nekim lijepim kombo udarcima i sl. gdje me napada poprilčno mnogo neprijatelja odjednom :) Ni manje ni više, nego igra za razbibrigu :)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Mozda da potrazis u Beat'em up zanru :lol:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Platforma? Mogao bih ti nabrojiti dvaes' naslova...
    Moze li malo hack n' slasha?
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Kako se samo toga nisam sjetio...Hvala ti...Prosvijetlio si me...Vječno ću ti biti zahvalan i slaviti tvoje ime jer si me ovom porukom nasmijao i pokazao novi svijeti komicnosti kojeg jos nisam upoznao, ili ga se ne sjecam jer sam ga mozda isfurao u srednjoj skoli...l-o-l.


    Eh, u tome i jeste problem jer je PC u pitanju. Na gameranking nisam našao nešto posebno pa i sumnjam da i postoji nešto drugo-bolje (valjda bi bilo tu), ali opet pomislih, da se nije gdje koja zalomila :) . A i možda nam se ukusi poistovijećuju.

    Ne mora biti striktno beet them up, ali neka ima tih borbi sa vise ''kandidata''. Samo neka nije neka fantazija u kojima bacaš magije, letiš i sl.

    Znam da sam zahtijevan, pogotovo što PC i nema neku ponudu ovoga žanra.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U tom slucaju je najbolje da instaliras emulatore i igras Streets of Rage, Ninja Gaiden, Double Dragon, Battletoads i jos mnogo odlicnih PSX naslova.
    Na kompu mozes probati Devil May Cry 3/4, Fighting Force, State of Emergency, oba novija Hulk naslova, mnogo Dynasty Warriors nastavaka, a mislim da postoji i Onimusha 3 u verziji za Windows. To je to onako nabrzaka pa progooglaj jos malo...
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    Ok...Pogledat cu nesto od toga pa izabrati najbolje. Vidis, ne sjetih se toga sa PSX emulatorom. A i da se malo podsjetim kako su igre nekada izgledale. :)

    Hvala.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    No prob. Izgledaju sr**e po danasnjim standardima (lol, cak hardver koji ih je "gurao" nije bio jak ni za bilinearno filtriranje), ali im danasnji naslovi nisu po zabavnosti ni blizu.
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    assasins creed ima udaranja, imas devil may cry na pc-u portan
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Marvel Ultimate Aliance ako ti odgovara :D i da ima onimusha 3 za PC ;)
     
  10. TopniK

    TopniK Komšija

    Haha...Fakat. Evo, na tvoj prijedlog sam download-ovao Double Dragon. Ekstra...Ponovo se osjećam kao dječak. :mrgreen:

    Evo screen

    [​IMG]

    Nije mi ni pala na pamet ova igra. U djecijim danima sam je obozavao. Ovog crnje smo se najvise bojali. Sjecam se, bilo je negje za vrijeme rata, da sam krao od staraca sicu da bi je igrao. Jednom smo ubacivali obicne gvozdene pare u aparat i nekada nam je uspijevalo dok nas covjek nije uhvatio i raspalio nam po šamar.

    Dobro je to što nema komplikacija pri postavkama gamepad-a. Šteta što ne podržava on line...Hahaha...lol....I nigdje u grafickim postavkama nisam vidio opciju rezolucije 1280x1024 i uključivanje AA na 4x :mrgreen:

    Da, solidna igra, probao sam je malo kod jarana. Ali mislim da trazi vise od mog kompa, barem neku Ati 1950Pro, ako nije i ona slaba. Krajem godine bi trebao biti upgrade pa ce se odigrati.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    mozes preko Znes-a igrat SNES igre online . probaj Oni igru , ima za PC . Mada su i SNES i MD puni tabačina , Adventures of Batman and Robin , Street of Rage 1 2 3, imas par Spidermana u tom fazonu ...
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Preporucujem i Gekido za PSX...
     
  13. GW

    GW Moderator

    Kad već spominjete streets of rage, postoji streets of rage remake:
    http://www.bombergames.net/sorr_project/

    Borba u stilu 2 i 3 ali svakako dobra. Ima i nekih bonusa tipa novih likova, concept art-a i sl. Definitivno za probati. 2 player za dobru zabavu.
     
  14. TopniK

    TopniK Komšija

    Sinoć sam prešao Double Dragon. Osjećam se ponosno...haha...lol...

    Najsmješnije je na kraju kad ubiješ onog papka sa mitraljezom i onda ona djevojka sama ''spadne'' sa zida. Pa mogla se onda sama odvezati i prije toga. Hahaha...Komično...ali zabavno...
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dynasty treba igrati sa iskljucenim zvukom :mrgreen:
    Nevjerovatno koliko se puta ista fraza ponovi u toku igranja, glava te zaboli :D

    "You think you can overcome this base" :mrgreen: