Bihnet hosting - aktivacija web stranice

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by EdoO, Oct 13, 2010.

  1. EdoO

    EdoO Novi član

    Probao sam nabaciti neki osnovni joomla sajt na http://www.mscompany.com.ba/, preko bihnetovog biz hostinga, onaj sto dodje free uz adsl paket. Sve je uploadovano i sad kad treba prikazati stranicu gnjavi sa porukom:

    Welcome to mscompany.com.ba
    Your account has been created.
    You can access your Web site right away using d741757.u30.com.ba. Over the next few days, DNS servers all across the Internet will update themselves with your new site name. Once that happens, you will be able to access your site at its permanent address, mscompany.com.ba.

    Hoce li se ovo aktivirati posto stoji ova poruka vec dva dana? Trazio sam po netu ali nema nista posebno oko ovog..
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Few days zna bit vise od 2 dana :D

    EDIT: Ali kako ja vidim, ne moze se pristupit ni preko d741757.u30.com.ba, tako da mozda nisi izmjeni index.html, index.php ili sta vec.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesi li selio joomlu koja ja je vec bila na nekom hosu ili si je instalirao od nule ?
     
  4. EdoO

    EdoO Novi član

    Selio joomlu sa svog kompa, vjerovatno sam nesto zeznuo jer sam mijenjao configuration.php po nekom tutorijalu, nesto oko putanja. Probat cu ispraviti dok ne proradi na d741757.u30.com.ba
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je prije bila ova poruka ..prije joomle ? Da ..treba da uneses odgovarajuce putanje u config fajl. Bazu, username i pass.